Zombie Cure Lab

0Beyin yiyen zombiler dünyayı yönetiyor. Yıllarca süren araştırmalardan sonra, cesur bilim adamları sonunda zombileştirme sürecini tersine çevirerek zombi-insan melezleri yaratan bir panzehir buldular.

İnsanlık için nihai tedaviyi bulun ve mükemmel zombi iyileştirme tesisini inşa edin.

Bilim adamlarınıza barınak sağlamak için duvarlar ve çitler inşa edin. Tedaviyi devam ettirmek ve laboratuvarınızın artan ihtiyaçlarını karşılamak için verimli üretim hatları kurun.

Kaynakları toplayın, gündüz ve gece vardiyalarını ayarlayın ve dört farklı işçi türünü yönetin. Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için laboratuvarınızdaki işleri önceliklendirin ve atayın.

Laboratuvarınızda çalışmaya devam edin ve tesislerinizde olası virüs patlamalarını önlemek için çalışanınızın davranışını önceden tahmin edin.

Tonlarca yeni teknolojiyi keşfedin ve kilidini açın. Yeni yükseltmeler, üst düzey malzemeleri toplamanıza ve yüksek teknoloji bilim ekipmanı oluşturmanıza olanak tanır.

Yeni makineler ve iyileştirmeler, tedaviyi tamamlamak için dört teknoloji kademesinin hepsinde ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Zombileri iyileştirmek hedeftir, ancak önce bu zombileri süslü dondurucu silahlarınızla yakalamanız gerekir. İyi korunmuş buz bloğu zombilerinize tedavi odasına kadar eşlik edin.

Burada zombi-insan melezleri – ‘humbies’ – size yardım etmeye istekli yeni arkadaşlarınız olarak ortaya çıkacak. Ancak dikkatli olun, eğer bir aşağılık ruh hali kötüyse kararsız olabilir ve hatta laboratuvarınızı kasıp kavurmaya başlayabilir.

Onları her zaman mutlu edin, iş gücünüzü artırmak ve dünyayı ZOMBIE’den kurtarmak için daha çok iyileştirin.


10.640
OYUN BİLGİLERİ 8 Aralık 2022 18:32
Zombie Cure Lab

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 412.5 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 7 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?