Zoeti

0Zoeti indir - (Direkt indir)

Zoeti, savaşın hararetinde kart kombinasyonları oluşturmak ve becerileri etkinleştirmek için kullanılan bir iskambil destesi içeren sıra tabanlı bir roguelite oyunudur. Beceri cephaneliğinizi savaşlar, keşfedilebilir yükseltmeler veya toprağınızı saran kötülüğün üstesinden gelmek için oyunlarınızı geliştiren yerel halktan yardım alarak güçlendirin.

Bir zamanlar barışçıl olan, şimdi canavarlar tarafından istila edilmiş bir ülke. Siz, bir Star-Soul kahramanı olarak, kötülük diyarını yerle bir etmekle kutsanmış seçkin birkaç kişiden birisiniz.

Zoeti’de, düşmanlara saldıracak veya onlara karşı savunma yapacak becerileri etkinleştirmek için kart kombinasyonları (çift, tam ev, floş royal vb.) oynadığınız bir iskambil destesi ile donatılmışsınız.

Savaşlar ve keşiflerle beceri ve yükseltme cephaneliğinizi daha da güçlendirin. Ölü bir tanrının kanı, kırsal kesimde dolaşan, dindar kasaba halkını ve yaşadıkları basit hayatları tehdit eden canavarlara dönüşür. Bir Star-Soul kahramanı olarak onları kötülüğün tahribatından koruyacak mısınız?

Karşılaştığınız gizli düşmanları zekice alt ederken, düşmanın savunmasını kırmanız, cesaretinizi ve kararlılığınızı artırmanız gerekecek.

Becerileri etkinleştirmek, düşmanlara saldırmak ve iki çift, tam ev veya floş gibi kart kombinasyonlarıyla kendinizi savunmak için iskambil destenizi kullanın. Savaş, keşif ve akıllıca karar verme yoluyla, yapınızı Zoeti’nin sunduğu en zorlu görevleri tamamlamak için yükseltecek ve geliştireceksiniz.


Zoeti indir - (Direkt indir)

5.590
OYUN BİLGİLERİ 21 Nisan 2023 17:20
Zoeti

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.43 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 20 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?