ZHP: Unlosing Ranger vs. Darkdeath Evilman

0Herkes Unlosing Ranger efsanesini yaşayamaz, sonuçta o asla kaybetmez! Yeni kahramanımıza büyüklük atfedildiğinde, duruma ayak uydurması gerekir, ancak yardımsız olmayacaktır. Bu sıra tabanlı haydut benzeri zindan tarayıcısında, normal Dünya’ya çok benzeyen, ancak daha fazla zindan ve canavar içeren Bizarro Earth’te hazırlanarak yolculuğunuza başlıyorsunuz. Bu yeni alanı eğitim alanınız olarak kullanarak, yolunuz boyunca size yardımcı olacak güç ve arkadaşlar toplarsınız.

Görünümünüzü ve yeteneklerinizi değiştirmek için çeşitli ekipmanlarla kendinizi donatın ve niteliklerinizi artırmak ve faydalı etkiler elde etmek için ızgara tabanlı Vücut Modifikasyon sistemini kullanın.

Görevler arasında, bir sonraki hareketinizi ana üssünüzde planlayabilirsiniz. Çeşitli zindanlara erişin, müttefiklerinizle etkileşime geçin ve maceralarınızdan elde ettiğiniz ganimetleri satın veya saklayın.

Ayrıca ana üssünüzü tesislerle özelleştirebilir ve zindanlardayken size benzersiz avantajlar sağlamak için müttefiklerinizi bunlara atayabilirsiniz. Zindanlar rastgele oluşturulur ve çok seviyelidir, bu yüzden uyum sağlamaya ve savaşmaya hazır olun!

Belirli zindanların sonunda patron savaşları sizi bekliyor, bu yüzden onlara karşı zafer kazanmak için benzersiz mekaniklerini ve hilelerini öğrenin. Zindanları tamamlamak size eşyalar kazandırırken Toplam Seviye sayınızı da artırır,


1.634
OYUN BİLGİLERİ 11 Mayıs 2022 17:30
ZHP: Unlosing Ranger vs. Darkdeath Evilman

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.6 GB

Crack: CHRONOS

Tarih: 10 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?