Zapling Bygone

0bossları öldüren, yeteneklerini çalan ve kafataslarını takan bir uzaylı kovan zihni olarak oynayın.

Zapling Bygone, düşmanlarınızı öldürdüğünüz ve onların kafataslarını takarak yeteneklerini çaldığınız çarpık bir metroidvania’dır.

Her yetenek, bir bossu öldürerek ve kafatasını çalarak kazanılır. Bu yetenekler, dünyayı yeni ve heyecan verici yollarla geçmenize ve rakiplerinizi yok etmenize yardımcı olur.

Ratking’i öldürmek, kafatasını takmanıza ve duvarlara tırmanma yeteneğini kullanmanıza izin verir.

Eski bir üretim robotunu öldürmek, onun pençe kafasını fırlatıp onu dünyayı dolaşmak için kullanmanı sağlar.

Killing The Protector , yıkıcı lazer ışınlarını ateşlemek için güç çekirdeğini kullanmanıza izin verir.

Sırlarını öğrenirken yabancı gezegenin her santimini oyun alanınız yapın ve bunları kendi yararınıza kullanın. Dünya çapında akıcı bir şekilde zıplamak ve tırmanmak için Zaplings yapışkan dokunaçlarından yararlanın.

Yeteneklerinizi değiştiren ve geliştiren oyunun kurallarını değiştiren mutasyonları bulun, çoktan ölmüş medeniyetlere ışık tutan kafatası parçaları toplayın. Antik anahtarlar, unutulmuş sırlar ve tuhaf tablolar için plazma ticareti yapın.

Yalnızca siz ve kafataslarınız ile birlikte uçsuz bucaksız, tehlikeli ve birbirine bağlı bir dünyayı keşfedin. İçinde yaşayan insanların kafataslarını toplayarak dünyadaki her biyomu ortaya çıkarın.
Her biri kendi düşmanları, bossları ve arka planı olan 6 biyomu keşfedin ve fethedin.

Düşmanlarınızın kafataslarını takarken onların anılarına erişecek ve hayatlarındaki önemli olayları temsil eden çizgi roman panellerinin kilidini açacaksınız. Hatta kafatasları maceranız boyunca sizinle konuşacak.

Her seferinde bir çizgi roman paneli olmak üzere gezegenin tarihini bir araya getirin.

The Ratking’in bilincini nasıl kazandığını öğrenin. Eski bir uygarlık, sahte bir tanrı arayışında kendini nasıl yok etti? Enteral yaşama ve içsel acıya neden olan yabancı bir virüsün yansımalarını anlayın.


3.450
OYUN BİLGİLERİ 7 Ağustos 2022 12:36
Zapling Bygone

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 572.63 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 5 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?