Yusetsu

0Oyun
Bu çalışma, saf aşk temalı bir AVG’dir. Oynadığınız kahraman duygusal olarak hüsrana uğradı.

Gün boyunca para kazanmak için şirkette çalışıyorsunuz. Şans eseri, “Yusetsu” barının hostesi Fengxiang ile tanışırsınız ve o sizi buraya getirir.

Burada kızlarla içki içip sohbet edebilirsiniz ve arkadaşlıkları geliştikçe yavaş yavaş size açılacaklardır…

– Oyunda içinden geçebileceğiniz 3 kız var, koleksiyon için 27 CG mevcut ve bazı animasyonlar var. onları daha hassas hale getirmek için Live2D teknolojisi kullanılarak yapılmıştır

– Her kızın kendi favori şarabı vardır ve doğru olanı seçmek birbirlerinin beğenisini büyük ölçüde artırabilir ve daha fazla arsa etkileşiminin kilidini açabilir

– Her karakterin 40 rastgele geri bildirimi ve çizgisi vardır ve kızlar, oyuncunun kızlarla nasıl etkileşime girdiğine bağlı olarak farklı tepkiler verir.

Karakterler

Fuka
Nazik ve güvenilir bir abla olan “Yusetsu”nun patronu, olgun bir kadının mizacını yayıyor ve aynı zamanda ciddi bir kedi kontrolü. Onunla her zaman çok rahat hissediyorum, ama bazen doğal bir yanı da var.

Aoi
Yaz güneşi kadar göz kamaştıran bir kız, kim olursa olsun, olağanüstü mizacından hemen etkilenecektir (zengin bir aristokratın kızı olduğu söylenir). Saf ve iyi kalpliliğinin arkasında biraz hüzünlü bir hikaye var.

Mao
Kısacası küçük şeytan kız çok şirin! Onunla olduğun sürece tüm dertlerini unutabilirsin. Ama sahip olduğu tek şeyin “sevimli” olduğunu düşünmeyin, onun gerçekleşmeyi bekleyen büyük bir hayali var!

Bu işteki her kız için tek satırlık işlem yaklaşık 2 saat sürüyor ve 3 satırı da tamamlaması yaklaşık 6 saat sürüyor.

Oyun çubuğu bölümünün performansı L2D tarafından üretildi ve tüm ana arsalara Japonca dublaj eklendi.

Oyunun senaryosu SP.KAKA tarafından oluşturuldu, oyunun orijinal resmi sanatçı “雪” tarafından yapıldı ve müzik Yiheweigui Studio ve müzisyen sSiuHin tarafından tamamlandı.

Oyunda kasıtlı bir zorluk artışı yok, tek yapmanız gereken yavaşlamak ve kızlarla günlük hayatı deneyimlemek.

“Yusetsu” bara hoş geldiniz, lütfen şehrin koşuşturmacasından uzak, sade ve nazik bir günün tadını çıkarın!


8.052
OYUN BİLGİLERİ 13 Ekim 2022 15:49
Yusetsu

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 30 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?