Youtubers Life 2

11Youtubers Life 2 indir - (Direkt indir)

Kendi kanalınızı açın ve kanalınıza hangi içerikleri ekleyeceğinize karar verin: popüler video oyunları, doğaçlama yayınlar, profesyonel değerlendirme videoları… Veya hepsi!

En iyi içerikleri oluşturmak için kartları toplayarak her video ve durum için en uygun tepkileri seçin.
İlk abonelerinizi ve izlenmelerinizi kazanmak için kaliteli videolar kaydederek, düzenleyerek ve yayınlayarak kısa zamanda para kazanın.

PEWDIEPIE, RUBIUS VE ÇOK DAHA FAZLASI YOUTUBERS LIFE 2’DE!

Youtube’un süper starları NewTube City’ye geliyor!

PewDiePie, Rubius, InoxTag, GermanLetsPlay, LaurenzSide, WillyRex, Crainer ve daha fazla kişiyle tanışarak maceralare atılın ve kanalınızı ön plana çıkarmak için özel ödüllerini kazanın. En tecrübeli içerik üreticileri ile iş birliği yaparak şöhretinize şöhret katın!

Şehrin her köşesini keşfedin! Yolculuğunuz sırasında videolar çekerek veya Instalife’ta fotoğraflar paylaşarak popüler trendleri yakalayın. Çektiğiniz videolarla özel ödüller kazanmak için gizli bölgeleri, ikonik karakterleri ve yeni görevleri keşfetmek üzere şehrin her köşesini araştırın.

Şehir Merkezi, Belediye ve Liman bölgesini içeren üç ana semtte keşfedilecek çok fazla yer var: mağazalar, sinema, spor salonu ve hatta bir disko. Harika içerikler oluşturmak için her bölgede yeni gündem konuları bulun.

Ekipmanlarınızı yükseltin ve viral videolar oluşturmak için popüler konular belirleyin. Güçlü dostlarınızla birlikte çalışın, özel VIP etkinliklere katılın, dünyanın dört bir yanındaki özel etkinlerden haberdar olun ve kariyerinizde yükselmeye devam etmek için sosyal medyadaki görünürlüğünüzü artırın!

Topluğunuzla etkileşimize girerek yeni arkadaşlar edinin ve ilişkilerinizi güçlendirin. Şöhrete giden yolculuğunuzda ruh eşinizi bulun. Popüler youtuber’larla tanışarak yeni öğeler, kartlar ve yetenekler elde etmelerine yardımcı olun!

Evinizi ve karakterinizi çeşitli kıyafetler, eşyalar, mobilyalar, aksesuarlar ve çok daha fazlasınızı alarak tasarlayın. Dairenizi genişletin ve daha fazla kişiselleştirme seçeneğiyle kendinizi en iyi şekilde ifade edin!

Yepyeni bir oyun şekli sizleri bekliyor! Yeni sosyal medya kanalları, yeni yerler, yeni içerikler, yeni özelleştirilebilir seçenekler, yeni özellikler, yeni görevler…
Tüm sosyal ağlarda hangi içeriğin en çok dikkat çektiğini öğrenmek için bizi takip edin!


Youtubers Life 2 indir - (Direkt indir)

68.525
OYUN BİLGİLERİ 19 Ekim 2021 20:38
Youtubers Life 2

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.4 GB

Crack: DOGE

Tarih: 19 Eki 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?