Your Story

0Your Story indir - (Direkt indir)

Your Story tenha bir fantezi adasında geçen görsel bir romandır. Genç bir yarı-elf olan Lia olarak, tüm hayatını ailenle birlikte bir kavşak hanı işleterek geçirdin. Gerçekleşecek büyük olaylar ve meyhaneyi ziyaret eden beklenmedik konuklarla, bu sağlıklı büyüme macerasında hayatınız değişecek.

Ana oyun özellikleri:
Görsel bir romandan daha fazlası
Görsel bir roman ve tıkla ve tıkla keşfinin benzersiz bir karışımıyla Hikayeniz, farklı hikaye yaylarına herhangi bir sırayla yaklaşmanıza olanak tanır ve hikayenizin birden çok sonucuna yol açar (kelime oyunu yok).

Eşsiz bir bakış açısıyla büyüyen
Lia, ana kahramandır, ancak oyuncu olarak onun üzerinde doğrudan kontrol sahibi olmazsınız. Bazen sinirli, bazen neşeli, bazen de depresif ergeni istenen hareket tarzına ikna etmesi gereken, onun iç sesisiniz.

Sadece sizin hikayeniz değil.
Bu sadece seninle ilgili bir hikaye değil. İlişki kuracağınız ve sırlarını keşfedeceğiniz çeşitli karakterlerle tanışacaksınız. Ada gizemle dolu ve karşılaştığınız herkesin saklayacak bir şeyi var. Ancak denizin ötesinde ne olduğunu kimse bilmediğinden, büyük sır kıyının ötesinde yatıyor.

Gör, duy, yaşa…
Muhteşem elle çizilmiş sanat stili, Lia’nın, hanın misafirlerinin ve tüm adanın sağlıklı dünyasının derinliklerine dalmanıza olanak tanır. Çizgi roman tarzı panellerle harmanlanan hikaye, Lia’nın hayatına eşlik eden rahat bir film müziği ile tüm duyularınıza hitap ediyor.


Your Story indir - (Direkt indir)

13.230
OYUN BİLGİLERİ 20 Mart 2023 15:40
Your Story

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.68 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?