Young Souls

0Young Souls indir - (Direkt indir)

Yetim olarak, Jenn ve Tristan’ın yaşam yolu onları, onları kendi çocukları gibi sahiplenen ve onlara bakan gizemli bir bilim adamına getirdi. Ama bir gün, çok tuhaf koşullar altında ortadan kayboldu.

İkili umutsuzca onu ararken, gizli bir mahzeni ve Ay Kapısı portalını buldu ve onları goblinlerin geliştiği tehlikeli bir paralel dünyaya götürdü.

Maceranız, bu iki çok farklı dünya arasında köprü kurmak için savaşırken başlar.

● Goblinlerin çarpık dünyasının dört benzersiz biyomunu ve insanların şık dünyasını keşfederken, Jenn ve Tristan olarak tek başına veya eşli olarak dinamik ve derin yandan kaydırmalı bir RPG beat’em oynayın.

● Dünyayı bildiğiniz gibi kurtarmak için yüzlerce silahın, zırh setinin ve aksesuarın kilidini açarak ve yükselterek savaş teçhizatınızı özelleştirin.

● Goblin krallığında düzinelerce destansı zindan, düşman orduları ve 20’den fazla korkunç patron arasında savaşırken beklenmedik hikaye yollarının kilidini açın.

● Young Souls, klasik beat’em up ve zengin hikayeli rol yapma türlerini güzelce hazırlanmış bir hikayede ve çarpıcı sanat yönetmenliği ile hazırlanmış bir dünyada birleştiriyor.

Goblinlerle savaşmak, Happy Fit’te ağırlık makinesiyle savaşmak kadar kolay değil. Savaş zorlu ve zorludur, ancak savaş alanında aldığınız yaralanmaları unutmanıza yardımcı olacak ganimet sandıklarıyla ödüllendirileceksiniz.

Ekipmanınızın, silahlarınızın ve karakterinizin oynanışının istatistiklerini değiştiren tonlarca olası kombinasyon var. Goblinler diyarına gitmeye cesaret eden herkes için saldırgan, savunmacı veya dengeli bir strateji benimsemek kolaydır.

Düşmanlarla kavga etmek, sizi terletecek epik boss dövüşleri anlamına gelir.


Young Souls indir - (Direkt indir)

4.559
OYUN BİLGİLERİ 10 Mart 2022 17:38
Young Souls

Tür: Aksiyon, Dövüş, Oyun

Platform: PC

Boyut: 780 MB

Crack: DOGE

Tarih: 10 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?