Yomawari Lost in the Dark

0Genç bir kız, oraya nasıl geldiğini hatırlamadan karanlık, yabancı bir ormanda uyanır.

Çıkış yolunu ararken, ona lanetli olduğunu açıklayan gizemli bir kişiyle yolları kesişir.

Laneti kırmak için, kayıp anılarını bulmak için geceleri kasabasının sokaklarını keşfetmesi gerekiyor.

Bununla birlikte, kötü niyetli hayaletler gölgelerin içinde pusudadır ve kız, lanetini kırmaya yetecek kadar uzun süre hayatta kalmayı umuyorsa, koşarak, saklanarak ve gözlerini kapatarak onlardan kaçmalıdır.

Gece Devam Ediyor: Atmosferik korku serisinin bir başka bölümü gölgelerden çıktı! Korkutucu derecede tanıdık bir dünyada geçen yeni bir hikayeyle, hem yeni hem de geri dönen hayranlar hemen dalabilirler.

Home Sweet Haunt: Ürkütücü ses tasarımı ve gölgeli ortamlar, seride daha önce hiç görülmemiş ürkütücü ve ürkütücü hayaletler için zemin hazırlıyor.

Yeni Korku, Yeni Ben: Yomawari’de ilk kez, saç stilini, saç rengini, kıyafetlerini ve aksesuarlarını değiştirerek karakterinizin görünümünü özelleştirebilirsiniz.

See No Evil: Gecenin dehşetinden kurtulmak için ne gerekiyorsa yapın. El fenerinizi kullanarak sırları ve hayaletleri ortaya çıkarın.

Yakındaki hayaletleri tespit etmek için kalp atışınızın sesini dinlerken ipuçlarını bulun ve sizi izleyen kötü ruhların bakışlarından kaçınmak için gözlerinizi kapatarak yeni bir tamirci kullanın.


8.277
OYUN BİLGİLERİ 26 Ekim 2022 12:30
Yomawari Lost in the Dark

Tür: Açık Dünya Oyunları, Korku, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.2 GB

Crack: CHRONOS

Tarih: 25 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?