Yet Another Zombie Survivors

1Barikatların arkasına saklanmaktan bıktınız. Şimdi zombi sürüsünün kutsal olmayan varlıklarının bedelini ödemesine izin verme zamanı. Virüs tüm dünyaya yayıldı ama insanlık pes etmekten çok uzak.

Karmaşık kontroller veya saatlerce süren ara sahneler gibi şeyleri unutun – doğrudan mücadeleye katılın ve havai fişekleri izleyin! Komuta ettiğiniz karakterler kendi başlarına nişan alıp ateş ettikleri için, oyun deneyimi ne olursa olsun herkesin keyif alacağı bir oyun. Koltuğa atlayın ve hayatta kalanlara benzeyen bir oyun döngüsünden yükselen endorfininizin tadını çıkarın!

Takımınız, siz oynadıkça özelleştirilmiş kararlarınıza göre gelişir. Çeşitli yetenekler ve destek becerilerinin peşinden gidin ya da en sevdiğiniz karaktere odaklanarak donanımlarını değiştirin ve nihai yeteneklerini kazanın.

Katana, alev makinesi ve roketatar ile donanmış yalnız bir SWAT askerini veya belalı paralı askerlerden oluşan tüm bir ekibi kontrol edin – her oynadığınızda size kalmış!

Kalıcı yükseltmelerle takımınızı istediğiniz gibi oluşturun. Nasıl ilerlemek istediğinize karar verin ve fikrinizi değiştirirseniz sıfırlayın ve başka bir şey deneyin. En çok zevk aldığınız uzmanlığın peşinden gidin ve ekibinizin nasıl dünyaların yok edicisi ölüme dönüştüğünü gözlemleyin.

Virüsün gücünü artırarak ve cehennemin ordusunu daha güçlü ve daha hızlı hale getirerek düşman üzerindeki hakimiyetinizi ortaya koyun. Ve nihayet zirveye ulaştığınızda, benzersiz prestij sistemi ile daha yüksek bir varlığa yükselin ve hiçbir şeyden korkmadığınızı kanıtlayın.

Küçük bir arkadaş ekibi olarak oynamaktan keyif aldığımız oyunlar yapıyoruz ve bunları sizinle paylaşmak istiyoruz. Bu başlıkla ilgileniyorsanız, onu istek listenize eklemek bizim için dünyalara bedel!

Sohbet etmek, sorularınızı forumda yayınlamak veya bize bir e-posta yazmak için Discord’umuza uğramaktan çekinmeyin. Oyun ve tasarım yönümüz hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan çok mutlu olacağız. Şerefe!


17.973
OYUN BİLGİLERİ 14 Temmuz 2023 03:40
Yet Another Zombie Survivors

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.02 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 13 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?