Yeah! Wow! Hey!

1Yeah! Wow! Hey! indir - (Direkt indir)

Sonsuz tırmanıştan bıktınız mı? Tebrikler yeni bir seçeneğiniz var! Bu yüksek zorlukta bir 3D platform atlama oyunudur.

Yön kontrolüne yönelik yüksek talep ve minimum hata payı, daha zorlu seviyelerin oluşmasını sağlar. Zirveye ulaşmak kolay bir iş değil. Herhangi bir kenar tırmanışının size hayatta kalma umudu vermesini beklemeyin, bu oyunda böyle şanslı yollar yok. Yapabileceğiniz tek şey hareket etmek, zıplamak ve koşmak.

Kulağa basit geliyor, değil mi? Geleneksel platform atlama oyunlarından farklı olarak görüş kontrolü çok önemli bir rol oynuyor.

Görünüm, operasyonlarınızın her biriyle yakından ilgilidir ve hareket yönünüzü, koşma yönünüzü ve sıçrama veya ilerleme yönünüzü belirler. Eminim hiç kimse FPS gibi hassas fare hareketlerine dayanan bir platform atlama oyunu oynamayı düşünmemiştir.

Buna ek olarak, geleneksel platform atlama oyunları, bir sonraki platforma ulaşmak için zamanlama atlamalarında hassasiyet, hareketli engellerden kaçınma ve sprint mesafesi ve yönünden yararlanma konusunda hassasiyet gerektirir. Bu özelliklerin tümü bu oyunda vurgulanmaktadır. Sıçratmak veya itmek için özel yüzeylerden tam olarak yararlanmak, diğer tarafa ulaşmanın tek yoludur.


Yeah! Wow! Hey! indir - (Direkt indir)

21.539
OYUN BİLGİLERİ 1 Aralık 2023 20:28
Yeah! Wow! Hey!

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Platform, Spor

Platform: PC

Boyut: 7.17 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 1 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?