Yakuza Kiwami

3Yakuza Kiwami indir - (Direkt indir)

Orijinal Yakuza’nın Remake versiyonu Yakuza Kiwami ilk olarak PlayStation 4 ve PlayStation 3 için Ocak 2016’da Japonya için çıkmıştı. Ağustos 2017’de ise Amerika ve Avrupa için çıkış yapan oyun şimdi de PC’ye geliyor. SEGA’nın PlayStation ile özdeşleşen serisi Yakuza, PC’ye de adım atıyor. Yakuza oyunlarının PC versiyonları, PC’de 4K çözünürlük desteği de sunuyor. Yakuza Kiwami’nin PC sistem gereksinimleri ve belli Steam üzerinden ön sipariş satış fiyatı da belli olmadı.

10 yıl önce, Kazuma Kiryu en yakın arkadaşını kurtarmak için işlemediği bir suçu üstlendi. Yakuza ailesinden kovulan Kiryu, hapisten çıktığında kendisini artık tanıyamadığı bir şehirde buldu. Tojo Klanı kasasındaki 10 milyar yen ortadan kaybolduğunda yaşanan kaosta Kiryu olayların ortasında kaldı ve tüm işaretlerin Haruka adında genç, gizemli bir kızı gösterdiğini buldu. Birlikte, her ikisinin de aramakta oldukları cevapları bulmak için yaşam mücadelesi vermeleri gerekiyordu.
2005 yılında PlayStation®2’de bir efsane doğdu – Kazuma Kiryu, Dragon of Dojima, Yakuza’da ilk video oyununu yayınladı. Şimdi ise, o yayından 11 yıl sonra, yeni bir oyuncu nesli için en baştan yeniden yapılan HD sürüm Yakuza Kiwami ile Yakuza serisinin sunduğu eşsiz aksiyon ve dramayı yaşayabilecekler.


Yakuza Kiwami indir - (Direkt indir)

66.763
OYUN BİLGİLERİ 19 Şubat 2019 17:55
Yakuza Kiwami

Tür: Aksiyon, Oyun, RPG, Strateji

Platform: PC

Boyut: 12.5 GB

Crack: REPACK

Tarih: 19 Şubat 2019

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?