Yaengard

0Yaengard indir - (Direkt indir)

Yaengard, Dungeons & Dragons gibi klasik TTRPG’lerden ilham alan sıra tabanlı bir parti RPG’sidir. Yaengard’da maceracılarınızın kişilikleri, güçlerinden yapabilecekleri seçimlere kadar her şeyi değiştirir. Bulduğun sonsuz nadir eşyalar, somutlaştıracağın sınıflar ve kazanacağın kişiliklerle yapılarını ve kombinasyonlarını tasarla!

Özet
Köylülerden kahramanlara

Yaptığınız seçimlerle kişiliklerini şekillendirin

Yüzlerce ve yüzlerce nadir güç ve eşya bulun ve kullanın

Karmaşık kombinasyonlar ve nihai yapılar tasarlayın

Stratejik ve karmaşık savaşlar

Anlatımı keşfedin; dünya, bilgi ve hikaye anlatımı

Roguelike’dan ilham alan oyun – her seferinde benzersiz yapılar!

Yapılar ve Kombolar – Kendi tarzınızı tasarlayın ve durdurulamaz olduğunu kanıtlayın! Kişilik özellikleri, nadir silahlar, güçlü ıvır zıvırlar ve yolculuğunuzda karşılaşacağınız diğer her şeyle birlikte sonsuz yapı seçenekleri ve parti kombinasyonları.

Tekrar oynanabilirlik – Tekrar tekrar deneyin, çünkü her deneme bir öncekinden farklıdır! Yüzlerce ve yüzlerce zırh, silah, sınıf, avantaj, konum ve karşılaşma ile muazzam çeşitlilik.

Hikaye Anlatımı – Keşfedilecek zengin bir dünya, karşılaşılacak renkli karakterler ve yapılması zor seçimler ile Aatanik imparatorluğunun çöküşünün ve maceracıların beklenmedik yükselişinin hikayesini takip edin.

Etkili Seçimler – Yaengard’a kendi yolunuzu seçin; Ölümcül riskler mi alacaksınız yoksa güvenli ama yavaş yoldan mı yürüyeceksiniz? Kararlarınız her şey olacak.


Yaengard indir - (Direkt indir)

6.285
OYUN BİLGİLERİ 5 Mayıs 2022 17:58
Yaengard

Tür: Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 941 MB

Crack: DOGE

Tarih: 5 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?