Xenonauts 2

0Xenonauts 2, dünya dışı bir tehdidi ortadan kaldırmakla görevli çok uluslu bir askeri örgütün başına geçmenizi sağlayan bir strateji oyunudur.

Gölgelerden çalışarak, nerede görünürse görünsün büyüyen uzaylı varlığını aramalı ve onlarla etkileşime geçmelisiniz.

Dünya genelinde gizli bir üs ağını genişletin ve yönetin. Uzaylı işgalcilerle teknolojik uçurumu kapatmak için araştırma ve geliştirmeyi sürdürün. Uzaylı tehdidinin ortaya çıktığı her yerde kara birliklerinizi eğitin, silahlandırın ve komuta edin.

Yıl 2009 – Soğuk Savaş devam ediyor ve Berlin Duvarı hala ayakta. Gölgelerde gizli bir örgüt, insanlığa yönelik daha büyük bir tehdit hakkında bilgi toplamak için keyfi siyasi sınırların ötesinde çalışıyor.

Tanımlanamayan uçan nesnelerin ve bilinmeyen varlıkların gizemli gözlemleri, artan uluslararası gerilimler ve panikle aynı zamana denk gelerek daha yaygın hale geldi. Bu tür gözlemleri bildirenler sıklıkla iz bırakmadan ortadan kayboluyor ve uzaylıların her geçen gün daha da cesurlaştığı açık. Zaman çok önemlidir.

Bilgi güçtür – ne yazık ki, kontrolü ele aldığınızda uzaylı tehdidi hakkında çok az şey biliniyor.

Neyle karşı karşıya olduğunuzu öğrenmek için dünya çapında savaş operasyonlarına katılmanız gerekecek.

Bilim adamlarınızın ekipmanınızı geliştirmesine ve uzaylı istilası hakkındaki gerçeği yavaşça ortaya çıkarmasına izin vererek, araştırma örneklerini kurtarmak için ölümcül taktiksel savaşlarda dünya dışı güçleri ortadan kaldırın.

Çok çeşitli düşman türleri, her biri kendi güçlü, zayıf yönleri ve dövüş stilleri olan çok sayıda türe karşı savaşırken sizi tetikte tutacak. Otopsi yapmak için uzaylı bedenlerini güvence altına almak, potansiyel zayıflıkları hakkında size fikir verecek ve buna göre hazırlanmanıza olanak sağlayacaktır.


15.804
OYUN BİLGİLERİ 18 Temmuz 2023 22:19
Xenonauts 2

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.01 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 18 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?