XCOM 2: War of the Chosen

2XCOM 2: War of the Chosen indir - (Direkt indir)

XCOM® 2: War of the Chosen, 2016’da çıkan yılın ödüllü strateji oyununun eklentisidir.

XCOM® 2: War of the Chosen, Dünya’daki uzaylı tehdidini yok etmek amacıyla yeni direniş gruplarının oluşturulduğu ADVENT mücadelesine kapsamlı yeni içerikler ekliyor. Karşı yanıt gecikmiyor ve “”Seçilmiş”” adıyla bilinen yeni bir düşman, tek bir amaçla ortaya çıkıyor: Komutan’ı tekrar ele geçirmek. Bu eklentide, “”Seçilmiş””e karşılık verebilen yeni Kahraman sınıfları, yeni düşmanlar, görevler, ortamlar ve derinliği arttırılmış stratejik oynanış bulunuyor.

YENİ GRUPLAR VE KAHRAMAN SINIFLARI

Dünyadaki direnişi güçlendirmek için her biri benzersiz becerilere ve çelişkili felsefelere sahip üç yeni grup ortaya çıktı: Reapers, Skirmishers ve Templars. Bu gruplar, görevlerde yardımcı olmak için güçlü kahraman sınıfı askerleri ve strateji katmanı için yeni fırsatlar sunuyor.

SEÇİLMİŞLER

Seçilmişler, XCOM’un bugüne kadar gördüğü en kurnaz düşmanlar; her biri, her yeni senaryoyla birlikte gelecek olan benzersiz güçlere ve zayıflıklara sahip. Seçilmişler Komutan’ın peşinde ve hedeflerine ulaşmak için XCOM askerlerini kaçıracak, sorguya çekecek ve öldürecek. Seçilmişler aynı zamanda strateji katmanını istila edebilir ve XCOM’un global operasyonlarını mahvedebilir. Düşmanı tamamen yenilgiye uğratmak için Seçilmişler’in kalelerini bulup yağmalayın.

YENİ UZAYLI VE ADVENT TEHLİKELERİ

XCOM askerlerinin kötü niyetli kopyalarını yaratabilen, Spectre adındaki yeni ve ölümcül uzaylı, gizlice savaş meydanına girdi. Ona, ADVENT Arındırıcısı’nın şiddet dolu saldırılarına ve psionik güçlere sahip ADVENT Rahibi’ne karşılık vermek için yeni taktikler geliştirin.

YENİ ORTAMLAR VE GÖREV HEDEFLERİ

İlk istila sırasında uzaylıların biyolojik silahlarla harap ettiği, terk edilmiş şehirlerden yer altı tünellerine ve dünya dışı varlıkların olduğu vahşi yaşam alanlarına kadar yeni ortamlarda taktiksel görevlere katılın.

GELİŞTİRİLMİŞ STRATEJİ KATMANI

XCOM’un gruplarla olan ilişkisini yönetin ve Avenger’dan Seçilmişler’in operasyonlarına karşılık verin. Kişisel stratejinize öncelik vermek için yeni Direniş Emirleri kullanın. Başarılı bir şekilde tamamlandığında kaynaklar kazandıran ve grupları güçlendiren Gizli Faaliyetler için artık askerler, bilim insanları ve mühendisler görevlendirilebilir.

DAHA FAZLA ÖZELLEŞTİRME VE YENİDEN OYNANABİLİRLİK

Askerler artık yeni beceriler ve özellikler için uyumlu ekip arkadaşlarıyla bağ kurabilir. SITREP sistemi, tüm görevlerin eşsiz bir mücadele sunduğundan emin olmak için taktiksel katmana dinamik bir şekilde yeni değiştirici ekliyor. Gelişmiş senaryo seçenekleri, oyunun uzunluğu ve zorluğu için daha iyi ayarlamalara imkan veriyor.

MÜCADELE MODU

Global lider tablosunda bir numara olmak için düzenli olarak gelecek olan yeni, tek seferlik toplu mücadelelerde mükemmel stratejilerden faydalanın.

DİRENİŞİ PAYLAŞIN

Askerlerinizi özelleştirip hazırlayın, ardından oyun içinde görünen ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz, size özel ve benzersiz direniş posterleri oluşturmak için filtreler, metin ve arka plan ekleyin.


XCOM 2: War of the Chosen indir - (Direkt indir)

27.324
OYUN BİLGİLERİ 29 Ağustos 2017 20:14
XCOM 2: War of the Chosen

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 56.5 GB

Crack: CODEX

Tarih: 29 Ağustos 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?