X4: Tides of Avarice

0X4: Tides of Avarice indir - (Direkt indir)

X4: Foundations’ın üçüncü genişlemesi olan X4: Tides of Avarice , sizi yeni keşif maceralarına davet ediyor.

Yeni gruplarla tanışın ve hikayelerini deneyimleyin Daha önce bilinmeyen, kanunsuz korsan ve çöpçü gruplarla
karşılaşmak ve etkileşim kurmak , X evrenindeki sosyal düzen ve adalet algınıza meydan okuyacaktır. Yeni sektörlerde ve tehlikeli bölgelerde , sadece yeni gemiler ve istasyonlar keşfetmekle kalmayacak, aynı zamanda planlarınızı ve eylemlerinizi önemli ölçüde etkileyecek yıldız olaylarıyla da karşılaşacaksınız . Ne hakkında ve nadir ve hayati bir kaynakta ustalaşmayı öğrenen gizemli manipülatörler kimlerdir?? Yolculuğunuz sizi cevaplara götürecek. X4: Foundations’ın yeni bir bölümünü hazırlayın ve keşfedin.

Yeni gemilerin sizi aynı anda hem korkutmasına hem de büyülemesine izin verin
, Windfall ve Avarice sistemlerinde dolaşın ve X4: Tides of Avarice’in korsan ve çöpçü fraksiyonlarından sayısız yeni gemi keşfedin. Diğer yeni gemilerin yanı sıra aşağıdaki öne çıkan özellikleri de bekleyebilirsiniz:

Deneysel ve olağandışı bir enerji kaynağına sahip korkunç bir korsan savaş gemisi olan Erlking , Riptide Rakers tarafından kaynakları ve yaşamları için büyük bir maliyetle, Hırs sistemindeki yıldız fenomenlerinden yararlanmak için umutsuz bir girişimde uzun yıllar boyunca geliştirildi. X4: Tides of Avarice’de, maceranız sırasında edindiğiniz araştırma ve kaynakları kullanarak Erlking’i yükseltirken bu ilginç olaylar hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

İnanılmaz derecede cömert ve lüks bir yat olan Astrid , zenginliği ve önemi yansıtıyor. Northriver Company’nin CEO’su Brantlee Northriver’a ait olan geminin galaksideki en hızlı gemi olduğu söyleniyor. Şık tasarımıyla Astrid, X evreninde şimdiye kadar rastladığınız hiçbir şeye benzemeyen bir gemidir. Hangi gizemleri barındırabilir?

Kaynakları geri dönüştürmek için gemi enkazlarını kurtarın
Hiç bir gemi enkazı ile karşılaştınız ve onu karlı bir şekilde kullanabilmeyi dilediniz mi? Avarice sisteminde, gevşek bir şekilde organize edilmiş bir çöpçü ve tüccar grubu olan Riptide Rakers, enkazları kurtarmak ve bunları üretimde kullanmak için araçlar geliştirdi . Ya enkazı yeni römorkörlerden biriyle çekin ya da yeni bir yıkım gemisi kullanarak enkazı bulduğunuz yerde sökün. Geri dönüşüm modülüyle donatılmış bir istasyona ulaştığınızda, hurda metalinizin inşaat kaynaklarına dönüşmesini izleyin.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


X4: Tides of Avarice indir - (Direkt indir)

6.011
OYUN BİLGİLERİ 14 Mart 2022 20:22
X4: Tides of Avarice

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 15 GB

Crack: FLT

Tarih: 14 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?