Wrench

0Hayır, birçoğunuzun bildiği Car Mechanic Simulator’den bahsetmiyoruz.
Kısa trailer videosu, PC platformu için geliştirilen yeni bir otomobil tamirat oyununa ait. Oyuncuların sanal olarak neredeyse bir otomobil üzerindeki tüm parçaları söküp takabilmesine ve çeşitli ayarlamalar yapabilmesine imkan veren bu oyun, “Wrench” olarak adlandırılmış. Wrench de zaten kelime anlamı olarak cıvata anahtarına karşılık geliyor.

Bu oyunun en önemli özelliklerinden birisi de bu sanal deneyimi, VR (Sanal Gerçeklik) desteği ile bir adım daha öteye taşıması oluyor. Yani Oculus Rift veya HTC Vive gibi sanal gerçeklik gözlükleriniz varsa bu oyunu daha büyük keyifle oynayabilirsiniz. Yukarıdaki videodan da gördüğümüz üzere oyun gayet detaylı görünüyor. Çünkü 4 silindirli bir motorun montajı esnasında cıvataların sıkılık değerleri bile torkmetre ile ölçülerek ayarlanıyor.

Hem öğretici, hem de eğlendirici bu oyunun başka bir çeşidi ise Car Mechanic Simulator idi. Bu oyun Wrench’e göre biraz daha yaygınlaşmıştı ve birçok okuyucumuz hemen bilecektir. Her iki oyunun da son derece eğlenceli ve aynı zamanda da öğretici olduğunu düşünüyoruz. Fakat Wrench oyunu henüz piyasaya çıkmadı. An itibariyle meşhur oyun platformu Steam üzerinde erken erişime açıldı.


74.607
OYUN BİLGİLERİ 21 Aralık 2018 15:35
Wrench

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, VR Oyunları (HTC vb.)

Platform: PC

Boyut: 772.4 MB

Crack: unkown

Tarih: 19 Aralık 2018

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?