World Championship Boxing Manager 2

0Boks dünyası, bu son derece ayrıntılı ve son derece eğlenceli spor yönetimi simülasyonunda parmaklarınızın ucunda.

Rekabetçi dövüşçüleri askere alın, birinci sınıf personeli işe alın ve tanıtım şehrine kadar abartı trenine binin! Dövüşçünüz tahta geçerken ya da nakavt olurken her şeyin ringde olup bittiğini izleyin.

1991’in büyük beğeni toplayan World Championship Boxing Manager™ oyununun resmi devam oyunu olan bu yineleme, orijinalin özünü yakalar ve onu genişletir.

World Championship Boxing Manager™ serisini genişleten güncellenmiş görseller, daha derin oynanış ve yeni karakterler sunan WCBM2, kır saçlı gaziler ve hafif siklet hayranları için eğlence sunuyor.

Fantastik karakterlerle karşı karşıya gelin veya Rocky Marciano™, Sugar Ray Robinson™ ve daha fazlasını içeren tarihi boks efsaneleriyle ana sahneye çıkın!

Boks mirasınızı tanımlayın Dövüşçülerinizi

sıfırdan oluşturun ve onları zafere taşıyın. Kadronuz için en iyi dengeyi oluşturmak için eğitim programlarını, dinlenme günlerini, güç kondisyonunu ve kardiyo seanslarını yönetin.

Gelecek vaat eden amatörleri işe alın, personel kiralayın, sponsorlar kazanın ve promosyonlarınızı abartın.

Dövüşçülerinizi en iyi durumda tutun ve sizi zirveye taşısınlar – ama onları yanlış yönetin ve ikiniz de tuval yiyorsunuz!

Dünyanın en iyi boks menajeri için bir günlük iş.

Bu sadece kavgadan daha fazlası

Her dövüşçünün arkasında bir hikaye vardır ve onları yumruklamaya devam eden ve bir kez daha ayağa kalkmalarına yardımcı olan benzersiz ve bireysel deneyimleridir.

Huysuz bir yeni gelenin eldivenlerini giyin veya ağır siklet efsanelerinin unutulmaz kariyerlerini yeniden yaşayın.


14.727
OYUN BİLGİLERİ 17 Ocak 2023 19:03
World Championship Boxing Manager 2

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon, Spor

Platform: PC

Boyut: 494.21 MB

Crack: I_KnoW

Tarih: 17 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?