Workshop Simulator

1Workshop Simulator indir - (Direkt indir)

Eskiyi eski haline döndürmenin sevincini hissedin

Büyükannenizden gelen masum bir istek, ailenizin geçmişini öğrenmenize yardımcı olacak nostaljik bir hafıza yolculuğuna yol açabilir mi? Workshop Simulator rahatlatıcı bir restorasyon simülatörüdür – eski eşyaları alın ve onlara ikinci bir hayat verin – bir uzmanın elinde küçük bir sanat eseri haline gelebilecek her nesnenin kullanışlılığına saygı gösterin.

Son derece ayrıntılı görsellerle pastoral, rahat ve rahatlatıcı bir deneyim

Workshop Simulator, nesneleri harap halden yepyeni hale dönüştürmek için benzersiz bir deneyimden daha fazlasıdır. Nostalji ve rahatlamayla dolu atmosfer, ortam ve oynanışla birlikte size bir sıcaklık ve sakin bir hatıra hissi veriyor.

İçinizi Isıtan Hikaye – Kurcalama yoluyla aile geçmişinizi keşfedin

Kendinizi bir atölyede tamirciliğin zevklerini keşfedebileceğiniz, aynı zamanda her biri farklı bir hikayeye sahip benzersiz aile hazineleriyle etkileşim kurarak ailenizin tarihini keşfedebileceğiniz pastoral bir kırsal ortama dalın.

Kendinizi kaptırın

Kendinizi her bir öğeye adayacak ve hepsini mükemmel bir hale getirecek misiniz, yoksa köşeleri kesip yalnızca en ciddi hasarı maskeleyecek misiniz, böylece en büyük eserinize odaklanabileceksiniz? Seçim senin! Atölye Simülatörü, parçaları sökme, temizleme, zımparalama ve boyama gibi çeşitli restorasyon mekaniği kullanarak öğeleri onarmanıza ve yenilemenize olanak tanır. Ekteki hikaye, sizi büyükbabanızla uğraşmanın nostaljisine sokacak.


Workshop Simulator indir - (Direkt indir)

32.939
OYUN BİLGİLERİ 10 Mart 2022 20:35
Workshop Simulator

Tür: Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 5.83 GB

Crack: FLT

Tarih: 10 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?