Wolfstride

0Wolfstride, hayatlarında bir dönüm noktası ile karşı karşıya olan üç eski suç ortağını anlatan bir rol yapma oyunudur. COWBOY adındaki efsanevi bir robotu devraldıktan sonra gezegendeki en popüler spor olan DEV ROBOT SAVAŞLARI’nda bir takım olarak kendilerine yeni bir yol çizmek için yeniden bir araya gelirler. Dünya şampiyonasına vardıklarında hem kendi kaderleri hem de dünyanın kaderi tehlikededir.

Takımın her üyesi eşsiz deneyimlerini takım ile paylaşır. Sıra tabanlı savaşta dünyanın en iyi robot rakiplerini zekânla mağlup et. Stratejik avantaj elde etmek için maç aralarında COWBOY’u tamir et ve yükselt. Masrafları karşılamak içinse şehri keşfet ve ufak tefek işler üstlen.

PİLOT: Knife Leopard
Arenaya gir, dev robotlarla teke tek dövüş ve galip gel. Sıra tabanlı savaş sistemi ön hazırlığı ve stratejiyi ödüllendirir. En iyi saldırı pozisyonu için dikkatlice hareket et ve rakibinin dengesini boz. Rakibini zayıflatmak için hedeflerini seç, bir sonraki saldırı için cephaneni doldur ve savaş iyice kızıştığında kendini korumak için savunma becerileri kullan. Savaş esnasında tamirat yapabilmek için dişini sık ve nano sıvı biriktir.

TAMİRCİ: Duque
Duque, maçlar esnasında aldığın hasarı tamir ettiğin hangarda yaşar ve elinden pek çok iş gelir. Hangarda COWBOY’u geliştirmek için parça ekleyip çıkarabilir, yeni silahlar takabilir ve yükseltmeler yapabilirsin. Bir sonraki rakibini mağlup etmek için özel olarak hazırladığın teçhizatı yeni saldırı ve savunma becerileri öğrenerek daha da iyi bir duruma getirebilirsin.

YÖNETİCİ: Dominique Shade
Her takımın iyi bir yöneticiye ihtiyacı vardır. Eski bir Yakuza üyesi olan Dominique Shade, sokaklara olan aşinalığını takımının ihtiyacı olan parayı bulmak için kullanır. Rain City’nin her köşesini keşfet, yeni arkadaşlar edinmek için karizmanı kullan ve gereken parayı kazanmak için ufak tefek işler üstlen.


4.851
OYUN BİLGİLERİ 5 Haziran 2022 19:14
Wolfstride

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.03 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 7 Aralık 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?