Wo Long Fallen Dynasty

5Wo Long Fallen Dynasty indir - (Direkt indir)

Karanlığın derinliklerinden bir ejderha belirir.

Nioh’un geliştiricileri Team NINJA’dan yeni bir karanlık fantazi Üç Krallık aksiyon RPG oyunu.

MS 184, Geç Han Hanedanı, Çin. Ülke kaos ve yıkımla boğuşmaktadır. Uzun yıllar boyunca güçlenen imparatorluk hanedanı artık düşmek üzereydi.

Wo Long: Fallen Dynasty, isimsiz bir milis askerinin, iblislerin Üç Krallığa musallat olduğu Geç Han Hanedanının karanlık fantazi versiyonunda hayatta kalmak için savaştığı dramatik, aksiyon dolu bir hikayedir. Oyuncular, Çin dövüş sanatlarından kılıç oyunlarını kullanarak amansız yaratıklarla ve düşman askerlerle mücadele eder ve içlerindeki gerçek gücü uyandırarak zoru başarmaya çalışırlar.

Wo Long, çömelen ejderha anlamına geldiği gibi, aynı zamanda henüz bilinmeyen bir kahraman veya yüce kişi anlamını da taşır. Bu, ileride kahraman olacak askerlerin ‘tanınmadıkları’ dönemlerin ve aynı zamanda bir kahramanın ‘önemsiz biri’ konumundan yükselmesinin hikayesidir.

Krallıktaki İblisler
Kaotik Three Kingdoms period’da geçen bu karanlık fantezide, iblislerin istilası altındaki Later Han Dynasty’de bir militia soldier’in üstün gayretlerle verdiği zorlu bir ölüm kalım savaşı son derece gerçekçi bir şekilde anlatılıyor. Three Kingdoms’ta daha önce hiç görülmemiş bir çılgınlık!

İçindeki Gücü Uyandır
Ölümcül düşmanların hakkından gelerek moral seviyesini yükselt ve içindeki gücü uyandır! “Five Phases” stratejisine dayalı dövüş stilleri dahil olmak üzere, eşi benzeri olmayan yeni stratejilerle zorlukların üstesinden gelin.

Kılıcınla Yaşa
Amansız hamlelerle, dövüşün gidişatını bir anda değiştirebilen Çin dövüş sanatları kılıç ustaları, saldırı ve savunma manevraları arasında geçiş yaparken incelikle hız değiştirirler. Gerçek bir kılıç ustası olmak için gereken beceriyi ve hassasiyeti öğrenirken, şiddetli ve kanlı bir dövüşler silsilesinde düşmanlarınızı ani bir güç fırtınası ile bastırın.

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼
REPACK İNDİR (19.8 GB~24.8 GB)
İsteğe bağlı olarak torrent programına eklerken istemediğiniz dilleri indirmeyebilirsiniz


Wo Long Fallen Dynasty indir - (Direkt indir)

110.251
OYUN BİLGİLERİ 2 Mart 2023 17:06
Wo Long Fallen Dynasty

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 44.03 GB

Crack: RUNE

Tarih: 3 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?