Wizard with a Gun

0Wizard with a Gun indir - (Direkt indir)

Wizard with a Gun, tehlikeli yaratıklar ve mistik gizemlerle dolu sihirli bir dünyada geçen çevrimiçi eşli, sandbox bir hayatta kalma oyunu. Tek başına veya bir arkadaşınla birlikte yolculuğa çıkıp bilinmezliği keşfederken malzemeler topla, yeni eşyalar üret ve büyücünü dilediğin gibi giydir. Kule üssün için temkinli bir şekilde silah, mermi ve mobilyalar tasarla ama sahip olduğun sihirli güç kontrolden çıkmaya başlayınca her şeyi yerle bir etmemeye çalış.

Kişiselleştirilebilir Sihirli Silahlar
Dünyada bulunan kaynakları topla ve silahların için özgün, efsunlu cephaneler üret. Elementleri birleştirerek atışını, patlama menzilini, mermi izini ve hatta silahını doğrulttuğun yaratığın durumunu değiştiren hem beklendik hem de sürpriz etkilerden faydalan.

Özelleştirilebilir Olağanüstü Büyücüler
Büyücün için cübbelerden şapkalara, zırhlardan aksesuarlara baş döndürücü bir koleksiyon oluştur. Bunlar yalnızca işlevsel ve şık değil, aynı zamanda seni gören herkesin ağzını açık bırakacak.

Rastgele Oluşturulmuş Biyomlar
Dünya parçalara ayrıldıktan sonra her biri uzay ve zaman düzlemine dağılan çöller, bataklıklar, tundralar ve çayırlarla dolu diyarın yeni bölümlerini keşfet. Kulenin içinde güvendeyken kozmik gücü açığa çıkararak dünyayı sıfırla ve yeniden yolculuğa çıkarak tanıdık bölgelerin yerini alan yeni biyomlarda dolaş.

Eşli Maceralar
İster tek başına ister çevrimiçi iş birliğine dayalı modda bir büyücü arkadaşınla birlikte hayatta kalmaya çalış. Kulende kaynaklarını, sihirlerini ve yaratıcılığını birleştir ya da her şeyin yerle bir olmasını izle. Seçim senin.

Sistemsel Oynanış
Yeni sihir kombinasyonları deneyerek bunların düşmanları ve dünyayı nasıl etkilediğini zor yoldan öğren. Yaratıcı dizilimler, kuvvetli sihirlerle rakiplerini yok etmeni sağlarken dizginsiz füzyonlar felakete yol açabilir!


Wizard with a Gun indir - (Direkt indir)

9.655
OYUN BİLGİLERİ 16 Ekim 2023 22:34
Wizard with a Gun

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.10 GB

Crack: RUNE

Tarih: 16 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?