Witchfire

0Erken Erişim oyunlar henüz geliştirme aşamasındadır ve zaman içinde önemli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bu oyunu oynarken beklenmeyen sorunlar yaşayabilir veya tamamen yeni oynanış unsurlarıyla karşılaşabilirsin.

Oyunu şimdi geliştirme aşamasındayken oynayarak deneyimleyebilir veya daha eksiksiz bir deneyim için bekleyebilirsin.

Karanlık Fantezi – Silahlarla!
Witchfire , Painkiller ve Bulletstorm’un arkasındaki yaratıcı liderlerin geliştirdiği birinci şahıs nişancı oyunudur . Roguelite’lardan nefret eden insanlar için bir roguelite olan oyun, zorlu ama tatmin edici bir oyun deneyimi ve zafere giden birçok yol sunuyor.
Cadılarla Savaşta
Cadılara karşı verilen ölümcül savaşta zafer kazanma şansı arayan Kilise, istekli günahkarları av olarak adlandırılan ölümsüz cadı avcılarına dönüştürmek için yasak pagan büyüsüne başvuruyor.

Vatikan’ın en iyi büyücülerinin yarattığı güçlü büyüler ve korkunç ateşli silahlarla donanmış olan göreviniz, Karadeniz’in kötü şöhretli cadısını bulmak, onu koruyan hayalet orduyu yok etmek ve sonunda savaşın gidişatını değiştirebilecek gizemli bir eseri ele geçirmek.

Grimdark Dünyasında Sürükleyici Grafikler
The Astronauts’un önceki oyunu gibi ( The Vanishing of Ethan Carter ), Witchfire da çarpıcı görseller ve kasvetli, sürükleyici karanlık bir fantastik dünya yaratmak için fotogrametri teknolojisini kullanıyor.


64.670
OYUN BİLGİLERİ 21 Eylül 2023 21:07
Witchfire

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 23 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 20 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?