Witchcrafty

1Metroidvania unsurları içeren bir platform oyunu olan Witchcrafty ile büyülü bir dünyaya büyülü bir yolculuğa hazırlanın! Krallığı keşfederken, yırtıcı bitkilerden barışsever halkların savaşan gruplarına ve hatta madenlerdeki goblinlere kadar garip olaylarla dolu bir dünyayla karşılaşacaksınız. Bu olayların ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve çalınan postasının gizemini çözmek için yola çıkan küçük cadıya katılın.

Bu dinamik, aksiyon dolu oyunda, düşmanları alt etmek, ateşle yakmak, şimşekle delmek veya buzla dondurmak için kombo saldırılarınızı, atlatmanızı, atılmanızı ve büyülü güçlerinizi kullanacaksınız. Asanız büyülü bir aksesuardan daha fazlasıdır – sizi kritik anlarda kurtarabilecek güçlü bir yakın dövüş silahıdır.

Gizli sırları ve hazineleri ortaya çıkarmak için büyülü ormanları, karanlık mağaraları, buzlu dağları ve terk edilmiş kaleleri keşfedin. Ancak yeni büyülerle dolu eski ciltlerden goblin pusularına kadar her köşede gizlenen tehlikelere dikkat edin.

Bu metroidvania oyununda yeni yolların ve fırsatların kilidini açmak için yeni unsurlarda ustalaşın. Buz büyüsünün gücünü öğrendiğinde derin sular artık bir tehdit olmayacak ve şimşek yolunuzdaki kayaları bile parçalayabilir. Ve sevimli piksel sanatı grafikleriyle, pikselleri hiç bu kadar sevimli görmemiş olacaksınız! Bir peri masalı oyunundan beklediğiniz her şeye sahip olan Witchcrafty, patlamalara karşı sağlıksız bir sevgiye sahip küçük bir cadı, şüpheli bir sihirli kedi ve kıçınızı tekmelemeye hazır dev mantarlar ile biraz tuhaflık getiriyor.


3.686
OYUN BİLGİLERİ 30 Mayıs 2023 22:30
Witchcrafty

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 83.95 MB

Crack: GOG

Tarih: 1 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?