Winter Ember

2Senin adın Arthur Artorias. Aile mirasını yok eden ve onları tarihin tozlu sayfalarından silen katliamdan hayatta kalan tek kişisin. Her ne kadar pek çok kişi öldüğünü düşünse de 8 yıllık bir sürgünden döndün. Alevlerin yaktığı belirsiz yüzünle intikamını arıyorsun.
Sapkın karakterlerin militan bir dinin çevresinde kontrolü sağlamaya çalıştığı karanlık bir hikâyeyi açığa çıkarmaya çalışan bu maceraya atıl.

Kilit Özelikler:
Gerçek Bir Gizlilik Deneyimi
Arthur olarak karanlığı dostun benimsemelisin. Evlere gizlice sızmalı ve gizli geçitleri keşfetmelisin ancak sakın kimseye görünme! Oyun tarzını seç. Düşmanlarını bayıltmak onları bir süre devre dışı bırakabilir ama tekrar uyanacaklarını hesaba kat. Boğazlarına bir kesik atmak daha kesin bir çözüm olabilir ama arkanda bıraktığın en ufak bir kan lekesi senin için ölüm çanlarının çalmasına sebep olabilir! Her zaman tetikte ol, cesetlerden kurtul, anahtar deliklerini kullan ve saf kurbanları soyma fırsatını es geçme.

Detaylı Ok Yapma Sistemi
Mühimmatını göz önünde bulundurarak görevini planla. 30’dan fazla ok seçeneği ile farklı sonuçlara ulaşmaya çalışmak başarının anahtarı olacak! Düşmanını kör etmek için bir duman oku mu yapacaksın yoksa bunun içine biraz da zehir ekleyerek zehirli gaz mı yaratacaksın? Sahip olduğun çeşitli okları hem saldırmak hem de savunmak için kullan. Körleştirilmiş oklarla zayıf duvarları yık ve düşmanını şaşırt ya da halatlı oku kullanarak daha yüksek yerlere çık ve düşmanlarını yukarıdan avla.

Yetenek Ağacı
Oyun tarzını 3 farklı yetenek ağacı ile özelleştir: Gizlilik, dövüş ve faydacı. 70’ten fazla benzersiz pasif ve aktif yetenekleri açarak karakterini özelleştir ve intikam yolunda uzmanlaş.

Karanlık Bir Dünyayı Keşfet
Evin olan soğuk Viktorya kasabası Anargal’a teknolojik bir devrimin kıyısındayken geri dön. Hazinelerle ve gizemle dolu devasa çevreye sız ve keşfe çık. Düşman çetelerden eşsiz karakterlere… Pek çok farklı senaryoya farklı bakış açılarıyla yaklaş. Çevreyi kendi yararına kullan, her soruna bir çözüm bul ve önüne çıkan her engeli aş.


23.303
OYUN BİLGİLERİ 19 Nisan 2022 05:09
Winter Ember

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.9 GB

Crack: FLT

Tarih: 19 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?