Will You Snail?

0Will You Snail? indir - (Direkt indir)

Hızlı tempolu platforming. Yapay zekanın oluşturduğu tuzaklar. Sersem ses kayıtları. Dövüş. Bulmacalar. Salyangozlar. Unicornlar. Yapay zeka ve karanlık sırlar hakkında bir hikaye.

Şeytani yapay zeka Squid, hareketinizi zamanın birkaç saniye ötesinde tahmin ediyor ve bu bilgiyi kullanarak bölümün sonuna ulaşmanızı durdurmaya çalışıyor. Bu zihinsel savaşı kazanabilecek misin, yoksa Squid seninle dalga geçmek için başka bir sebep mi bulacak?

Will You Snail’deki birçok bölüm normal olarak nispeten boş. Meydan okuma, yapay zekayla etkileşimlerden gelir. Zorluğu istediğin zaman değitirebilir ya da oyunun senin için en iyisini seçmesine izin verebilirsin.

Kolay bulmacalar çözerek aksiyondan uzaklaşık sakinleş. Birkaç zor bulmaca da var, ama Will You Snail’deki her bir bulmaca isteğe bağlı ve atlanabilir.

Gizem avla, ipucu topla, nerede olduğunun ve neler olduğununun parçalarını birleştir. Will You Snail, yapay zeka, simülasyon teorisi ve insanlığın geleceği hakkında oldukça çılgın bir hikaye anlatır.

Oyunun incelemelerini olabildiğince pozitif tutabilmek için alım kararınızla mutlu olacağınızdan emin olmanız benim için önemli. Aşağıdaki talimatları takip ederek bu oyunun sizin için olup olmadığınızı görün…

Aşağıdaki 10 maddeden hangilerini seversin?

Platforming
Şeytani Yapay Zeka Düşmanı & Sersemce Seslendirmeler
Refleks Dayalı Aksiyon
Gerçek Meydan Okumalar
Kısa Ama Yoğun Bir Oyun
Dördüncü Duvar Kırıcı
Oynanış Çeşitliliği (Aksiyon, Bulmacalar, Yarış, Savaş, vb.)
Gizem Avcılığı
Doğrusal Olmayan Hikaye Anlatımı
Simülasyonlar, Yapay Zeka ve Evrenin Gizemleri

8-10 puan arasındaysa:
Bu oyunu seveceğini düşünüyorum. Beyinsiz.

5-7 puan arasındaysa:
Hâlâ bu oyunu önermekte rahat hissediyorum. Epey özelleştirilebilir ve sevdiğiniz şeylere yoğunlaşabilirsiniz. Bulmacalar geçilebilir, zorluk değiştirilebilir, sadece keşif yapmak isterseniz tüm bölümlerin kilidini açan keşif modu, vb. Bence iyi zaman geçireceksiniz.

3-4 puan arasındaysa:
Hmmm. Maalesef oyunumu seveceğinden kesin olarak emin değilim. Belki gerçekten denemek istiyorsan indirim bekleyebilirsin.

0-2 puan arasındaysa:
Üzgünüm, bu oyun kesinlikle senin için değil.

Not: Oyunu “LAUNCHER.exe” üzerinden başlatınız.


Will You Snail? indir - (Direkt indir)

4.079
OYUN BİLGİLERİ 19 Mart 2022 02:06
Will You Snail?

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 162.9 MB

Crack: V1

Tarih: 9 Mart 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?