Wildmender

0Wildmender indir - (Direkt indir)

Wildmender, ıssız bir dünyayı hayata döndürme oyunudur.

Uçsuz bucaksız çölü ister tek başına ister arkadaşlarınla keşfet. Bitki topla ve yetiştirmek üzere bahçene getir. Yeni aletler üret, onları toprağı şekillendirmek ve bitkilerine giden su kanalları açmak için kullan. Yok olmuş bir medeniyetin sırlarını araştır ve büyülerini keşfet. Hayvan ve ruhlarla arkadaş ol, toprağı bozmaya çalışan kötü hayaletlerden korunmak için tanrıların yardımını al. Tohumlarını ek ve dünyayı kurtar.

Çölü Yeşillendir
Uçsuz bucaksız çölün ortasındaki küçük vahayı, ürettiğin aletlerle verimli bir bahçeye dönüştür. Tohumları ek, kanallar aç, bitkilerin bakımını yap, kullanışlı ve güzel yapılar inşa et, büyü özlerini kullan, doğa olaylarına karşı bahçeni koru ve çok daha fazlasını yap! Hayalindeki bahçeyi yaratmak için bolca alanın ve seçeneğin olacak. Çölü dönüm dönüm geri alarak dünyayı yeniden ağaçlandır.

Keşfedin, Kaynak Arayın, Hayatta Kalın
Etrafınızdaki çölü keşfedin. Düşündüğünüz kadar çorak değil! Tohumlar ve kaynaklar arayın. Daha uzun yolculuklar için onları saklayın ya da bahçenize getirin. Seçim size kalmış. Kumullar, kurak ve tuzlu denizler, zehirli kanyonlar, soğuk ve ırak dağlar boyunca yolculuk ederken besin ve suyunuzu idare edin. Maceranızda ne kadar uzağa giderseniz tehlikeler ve ödüller o kadar büyük olacak. Ender mineraller, egzotik bitkiler, sevimli yaratıklar ve kadim ruhlar keşfedilmeyi bekliyorlar.

Sırları Açığa Çıkar
Bu dünyaya neler olmuş? Her şey nasıl bu kadar kötüye gitmiş? Hayatı emen hayaletler toprağı nasıl bozmuş? Tanrıların tapınaklarına yolculuk ederek hikayelerini öğren ve esrarlı büyüyü keşfet. Hayaletleri yenmene yardımcı olacak güçlü silah, alet ve yeteneklerin kilidini aç. Tanrıları kurtar ve dünyayı yeniden canlandır.


Wildmender indir - (Direkt indir)

16.169
OYUN BİLGİLERİ 29 Eylül 2023 22:00
Wildmender

Tür: Açık Dünya Oyunları, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.62 GB

Crack: RUNE

Tarih: 28 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?