Wildfrost

0Wildfrost indir - (Direkt indir)

Dünya Wildfrost’a yenik düştü. Şimdi sadece Snowdwell ve hayatta kalanları, sonsuz bir kışa karşı son kale olarak duruyor… Donu kesin olarak ortadan kaldırmak için savaşırken, güçlü kart arkadaşları ve temel öğelerden oluşan bir deste oluşturun!

Kart dövüşü ve deste oluşturma becerilerinizi mükemmelleştirin ve The Wildfrost’a bir son vermek için bir göreve çıkın! Her yolculuğa, her biri farklı rastgele becerilere ve istatistiklere sahip, seçtiğiniz kabile Lideri ile başlayın ve ardından, seçtiğiniz yolu affetmez soğuk manzaraya doğru haritalandırın.

Yol boyunca bulduğunuz donmuş yoldaşları kurtarın ve askere alın, kayıp hazineleri gün yüzüne çıkarın ve zahmetle kazandığınız nimetleri gezici tüccarlarla harcayın. Her koşuda verdiğiniz kararlar ve izlediğiniz rotalar, her oynadığınızda size özel güçlü bir deste oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Savaşta size yardımcı olacak çok çeşitli sevimli ama güçlü kart arkadaşlarının yanı sıra kullanışlı öğeler ve hantal kartlar toplayın. Kazanan formülünüzü bulmak için farklı temel kart kombinasyonlarını deneyin.

Refakatçi kartlarınız yalnızca hasar vermek için kullanılıp atılan minyonlar değildir; güçlerini artırmak için titrek tılsımlar ekleyerek favorilerinizi yükseltin ve özelleştirin, destenizi hesaba katılması gereken güçlü (ve sevimli) bir güç haline getirin!

Bir sonraki hamlenizi planlamak ve donmuş düşmanları savuşturmak için dinamik karşı sistemin yardımıyla önceden plan yapın. Wildfrost savaşları sıra tabanlı olsa da, kartlar her turda saldırmaz. Bunun yerine, otomatik olarak hareket etmeye hazır olana kadar dönüş miktarını geri sayan bir ‘sayaçları’ var!

Düşman canavarların sayaçlarına göz kulak olarak, mükemmel oyununuzu önceden planlayabilirsiniz. Yoldaşlarına buff mu? Bir düşman saldırısını durdurmak mı? Ya da belki hızlı bir şekilde ortalığı kasıp kavurmak için kendi zamanlayıcınızı geri sayın! Gelgiti stratejik olarak kendi lehinize çevirmek size kalmış.


Wildfrost indir - (Direkt indir)

4.618
OYUN BİLGİLERİ 13 Nisan 2023 14:59
Wildfrost

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 243.55 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 12 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?