Wildermyth

0Wildermyth indir - (Direkt indir)

Wildermyth, karakter odaklı, prosedürel olarak oluşturulmuş bir taktik RPG’dir. En iyi masa üstü rol yapma deneyimleri gibi, Wildermyth de size seçenekler sunar ve karakterlerinizi ileriye taşıyan sonuçlarla her kararınızı yanıtlar.

İsteksiz çiftçilerden benzersiz, efsanevi savaşçılara dönüşen bir kahraman grubuna liderlik edin. Etkileşimli savaş alanlarında beklenmedik tehditler ve garip canavarlarla savaşın. Acı gerçekleri ve fedakarlığı mizah ve kişisel hikaye anlatımıyla harmanlayan yepyeni bir fantezi ortamında gizemleri çözün ve dalgın anları paylaşın.

Efsaneniz nereye gidiyor? Gel, ortaya çıkarmamıza yardım et!

Masa üstü rol oynamayı andıran benzersiz kahramanlar, her oyunda benzersiz ortamlarda doğar. Yaşlanırlar, dönüşürler, aşık olurlar, anlaşamazlar ve üzücü fedakarlıklar yaparlar.
Her kahraman kendi organik tarihini ve kişiliğini beraberinde getirir, ancak seçimleriniz ve savaş becerileriniz onların yollarını ve sonuçlarını belirler.

Yaratıcı Bir Kağıt El Sanatları Dünyası
Oyunun geçtiği Yondering Lands, elle boyanmış 2D karakterler ve manzaralarla dolu, zengin katmanlı bir dünyadır. Kalıpları kırmaya ve yeni fikirleri keşfetmeye sevgiyle dikkat ettik: burada orklar, elfler veya goblinler yok – ama telepatik böcek-ejderhalara ve saat gibi işleyen ölümsüzlere dikkat edin.

Aşırı Karakter Derinliği
Kahramanlarınızın her birinin kendine özgü oluşturulmuş bir tarihi, kişiliği ve görünümü vardır ve diğer kahramanlarınızla ilişkiler kuracaktır. Tüm bu unsurlar, karakterler yaşlandıkça, gizemlerle karşılaştıkça ve zorlukların üstesinden geldikçe bir oyun boyunca değişir ve gelişir.


Wildermyth indir - (Direkt indir)

7.716
OYUN BİLGİLERİ 15 Şubat 2022 14:52
Wildermyth

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.5 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 15 Haziran 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?