Wild West Dynasty

8Kovboylar, Yerleşimciler ve Silahşorlar – Vahşi Batı’da keşfetmeye, hayatta kalmaya ve inşa etmeye hazırlan, kendi hikâyeni yaz! “Wild West Dynasty” ile kaderini mi gerçekleştireceksin yoksa son durağın darağacı mı olacak?

Wild West Dynasty, 1800’lerin Amerika’sında geçen ve rol yapma, şehir kurma, yaşam simülasyonu ve hayatta kalma türlerinin buluştuğu hikâye temelli bir oyun.

Bir başına hayatta kaldığın bu oyunda kendine ait bir alan seç ve nesiller boyunca ayakta kalacak bir yerleşim yerinin temellerini at.

İşle, topla, mahsul yetiştir; öncü, zanaatkâr ve madencileri yanına al, zorlu çevre şartlarında hayatta kal ve ailenin geçmişine dair sırları gün yüzüne çıkar.

İster yayan ister at sırtında seyahat ederek her biri tehlikelerle, hazinelerle, sırlarla ve şehircilik hayallerini süsleyen geniş alanlar barındıran eşsiz bölgelerle dolu açık dünyayı keşfe çık.
Topla, işle, avlan, hayvan besle ve merhametini esirgeyen vahşi doğada hayatta kal.

Gün ortasında ortalığı kavuran güneşten sakın, soğuk gecenin dondurucu koynunda ısınmanın bir yolunu bul ve tehlikeli canlılarla yüzleş.

Kuytu köşelerde fırsat kollayan haydutlara karşı koymak; kendini, kervanlarını ve kasabanı korumak istiyorsan silah kullanmayı da öğrenmelisin.

Çulsuzluktan zenginliğe: Bir yerleşimci olarak başla, kendi çiftliğini inşa et ve gelişen, refah seviyesi yüksek bir kasabaya dönüştür.

Kasabanı gönlünce geliştir ve vizyonunu gerçekleştirmek için salondan şerif bürosuna, demirciden otele Batı’nın simgeleşmiş mekânlarıyla süsle.

Dallanıp budaklanan diyaloglar ve aldığın kararlar sonucunda yüzleşeceğin sonuçlarla dolu, onlarca görevden oluşan geniş kapsamlı bir hikâye deneyimle.

Vahşi Batı’da kendi yönteminle hayatta kalmak, geçmişini açığa çıkarmak ve kendi hikâyeni yazmak için yerleşim yerini kur ve genişlet, kaynakları yönet, işçilerin nerede çalışacağını belirle ve yerleşim yerini büyütmek için hayati öneme sahip ticaret yolları bul.

Kendi hanedanını kur ve uzun yıllar boyunca Vahşi Batı’ya hükmet.


55.479
OYUN BİLGİLERİ 17 Şubat 2023 03:15
Wild West Dynasty

Tür: Erken Erişim, Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9.92 GB

Crack: GOG

Tarih: 16 Şubat 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?