WILD HEARTS

6Av türüne yeni bir soluk getiren WILD HEARTS™’ta teknoloji, doğanın acımasız gücünü kullanan korkutucu canavarlara karşı savaşma şansı sunuyor. Bu canavarlara tek başınıza meydan okuyun veya kusursuz eşli oyunda arkadaşlarınızla avlanın.

Kemono’nun bir zamanlar refah içinde olan Azuma’da neden saldırıya başladığını kimse hatırlamıyor. Çaresizlikten beslenen bu canavarlar, ilkel doğanın gücünü son derece yıkıcı bir şekilde kullanırlar. Uzun bir süre boyunca hiç kimse onların ezici gücüne karşı koyamayacak gibi görünüyordu. Fakat umut, savaşın gidişatını tersine çevirebilecek ölümcül silahlar ve Karakuri adlı antik teknolojiyle kuşanan bir avcı formunda yeniden doğdu.

Doğanın gücünü kullanan dev canavarları avlayın — Kemono, doğanın gücünün vücut bulmuş halidir. Çevrelerini ihtiyaçlarına göre şekillendiren bu dev canavarlar, zaman içinde doğal elementlerle özdeşleştiler. Faniler bu denli büyük düşmanları nasıl alt edebilir? Bunu başarmak için cesaret, kurnazlık ve büyük bir beceri gerekecek. Saldırılarından sağ çıkın, davranışlarından bir şeyler öğrenin, Karakuri’nizi ve silahlarınızı birlikte kullanarak bu yaratıkları parçalayıp yenin.

Av sahalarınızı kurun — Azuma’da Karakuri teknolojisini kullanabilen tek kişi sizsiniz. Bu antik teknoloji, çevrenizi dev Kemono’yu alt etmek için ideal olan yaratıcı av sahalarına uyarlamanızı sağlar. İhtiyaçlarınıza, becerilerinize ve hangi Kemono ile savaştığınıza bağlı olarak birçok Karakuri türü oluşturmak için malzeme stoklayın. Bunları kullanarak keşif yapın, avcı arkadaşlarınızla birlikte kendinizi savunun ve savaşta bir adım öne geçin.

Sürüyle avlanın veya yalnız kurt olun — Kimilerine göre avlanmanın keyfi tek başına çıkar. Fakat en acımasız avcı bile tek başına alt edemeyeceği bir canavarla karşı karşıya kalabilir. WILD HEARTS’ta, Hunters Gates boyunca en fazla 2 arkadaşınızla (veya diğer oyuncularla) birlik olarak avınızı takip edip avlayabilirsiniz. Sürüyle avlanmak savaş planlarınızı ve özel görevlerinizi genişletmenize yardımcı olacak.


85.719
OYUN BİLGİLERİ 27 Mart 2023 16:57
WILD HEARTS

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 69.7 GB

Crack: P2P

Tarih: 16 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?