Wigmund

1Wigmund indir - (Direkt indir)

İki ikiz kardeş. Bir savaşçı kardeşliği. Ve sadece bir gerçek Kral.
JRR Tolkien tarafından da keşfedilen Anglo-Sakson ve Kelt kültürlerinden esinlenen bir ortaçağ fantezi dünyasında kurulmuş bir RPG sunuyoruz. Yeni Rejimin karanlık sırlarını parçalamakla görevli genç bir savaşçı olan Wigmund olarak oynayın. Kanun kaçağı kampları, yıkık kaleler, tehlikeli mağaralar ve keşfedilmeyi bekleyen unutulmuş harabelerle dolu bir açık dünyayı dolaşın. Her saygın fantastik hikayede olduğu gibi, görevlerde ejderhaların özel bir yeri olacak. Oyunun anlatımını anlamak ve takip etmek bu görevleri çözmek için çok önemlidir.

Eşsiz oyun
Wigmund’un kılıcını hareketlerle kontrol edin, fareniz onun silahının bir uzantısı haline gelir. Oynadığınız diğer her şeyden gerçekten farklıdır ve ustalaşmadan önce pratik yapmanız gerekebilir. Hepsi bu kadar değil, atlatmak ve yuvarlanmakla beladan kurtulmak da gerekiyor! Hiçbir patron dövüşü, basit bir sabit kesme ve kesme olamaz, ancak kılıç ustalığınızı kanıtlama fırsatı olamaz. Tek bir tuşa veya farenize dokunmak sizi çok uzağa götürmez.

Sezgisel kontroller : WASD ile hareket edin, sol tıklama ile bir kez saldırın.

Hikaye : Gizli şövalyelerin beklenmedik maceraları hakkında karmaşık ve karmaşık bir hikaye keşfedin.

Müttefikler: Görev, tek başına halledemeyeceğin kadar büyük. Üç kişilik seçkin gerilla ekibinizi kurun ve akıl almaz bir tehlikenin üstesinden gelin.

Ayrıntılı donanım : Standart donanım öğelerine ek olarak, ciltler, dizlikler ve kol koruyucular gibi çeşitli diğer karakter donanımları da eklendi. Yolculuk boyunca topladığınız reaktifleri ve ödülleri ekipmana yatırın.

Özel saldırılar : Bir savaşta size üstünlük sağlayacak yıkıcı özel saldırılarla düşmanlarınızı ezin.

Doğaüstü beceriler : Savaşta size savunmada veya saldırıda yardımcı olacak çeşitli yükseltilebilir doğaüstü yetenekleri açığa çıkarın.


Wigmund indir - (Direkt indir)

9.391
OYUN BİLGİLERİ 28 Mart 2022 16:27
Wigmund

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.7 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 28 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?