WHAT THE GOLF?

0WHAT THE GOLF? indir - (Direkt indir)

Elbette, başlığında ‘golf’ var ama bu, golfe olan benzerliğin bittiği yer. WHAT THE GOLF? özünde bulmacalar, zorluklar ve bir sürü sürpriz içeren bir komedi oyunudur. Tamam, orada golf olarak tanıyabileceğiniz şeylerden biraz var ama kesinlikle olmayanlardan daha fazlası var! Kafası karışmış? Harika!

Sportif Sporları Deneyin!, Kar Zamanı! ya da tost makineleri, sosisli sandviçler, ofis koltukları ve çok sayıda tamamen rastgele nesne içeren yüzlerce diğer anlaşılmaz seviyeden biri.

Topluluktan pek çok seviye fikri aldık ve gelen kutumuz artık dolu… yani artık bir seviye düzenleyici var (Erken Erişim’de). Oyuncuları bize geri bildirimde bulunmaya ve yarattıklarını paylaşmaya davet ediyoruz. Ne kadar aptalca o kadar iyi.

Sopalarınızı (bir dizi sosis, donmuş lastik eldiven, hangisi olduğu önemli değil) alın ve eğlenceli bir anarşik dünyaya adım atın.

Dürüst olmak gerekirse, biz de öyle. WHAT THE GOLF? güzelliği de bu Golften nefret eden insanlar için, hiçbir ipucu veya oyuna saygısı olmayan kişiler tarafından yapılmış bir oyun. Hadi oynayalım!


WHAT THE GOLF? indir - (Direkt indir)

4.497
OYUN BİLGİLERİ 18 Mart 2022 20:58
WHAT THE GOLF?

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 230.1 MB

Crack: v30.12.2020

Tarih: 22 Ekim 2020

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?