What Lies in the Multiverse

0What Lies in the Multiverse indir - (Direkt indir)

What Lies in the Multiverse, dramatik komedi olarak da adlandırılabilecek, hikâye odaklı iki boyutlu bir macera oyunudur. Eğlenceli hınzır esprilerle dolu olay örgüsü, aynı zamanda ölüm, haset ve saplantı gibi ciddi ve derin konuları da başarıyla harmanlayarak bir araya getiriyor.

Paralel dünyalar arasında seyahat edebildiğini fark ettiğin anda Multiverse’te işler anında sarpa saracak. Bu dünyalar, her bir seviyenin alternatif versiyonları ve atmosferleri, temaları ve fiziksel özellikleri bakımından birbirlerinden tamamen farklılar. Bu evrenler arasında mekik dokuyarak mantık gerektiren boyutsal bulmacaları çözebilecek ve hikâyede ilerleyebileceksin.

Kusursuz Geçişler

Oyun dünyasını istediğin anda değiştirmek ister misin? Artık bu mümkün! Ulaşamadığın bir çıkıntı mı var? Bam! Havadayken dünyaları değiştir, olsun bitsin. Etrafın buz tutmuş, kaymaktan mı korkuyorsun? Zemini güvenli bir başka alternatif evrene geçiş yap! Tabii yerçekimini kurcalarken dikkatli olmakta fayda var…

Bambaşka Bir Dünya

Her biri eşsiz özelliklere sahip, göz alıcı piksel grafiklerle özenle işlenmiş çeşitli dünyalar arasında seyahat et. Multiverse’ün sırlarını öğrenmek için kıyasıya mücadele ederken tapınakları, şehirleri, limanları ve vahşi doğayı keşfe çık.

Renkli Karakterler

Kendilerine has, enteresan ve bir o kadar da çetin mizaçlı karakterlerle tanış. Dâhi yol arkadaşın Everett mesela… Onun için alaycı ve tuhaf bir Albert Einstein diyebiliriz. Tabii EZ’yi de es geçmemek gerek; bu gizemli karakteri herkes çok sevse de kimse bir türlü tam olarak çözememiştir. ZENITH adlı esrarengiz ve karanlık kişilerden oluşan grubun nefesini de daima ensende hissedeceksin.

Derin Hikâye

Her ne kadar neşeli çizgisinden çıkmasa da hikâye ilerledikçe daha da dokunaklı hale geliyor. Bol bol gülüp eğleneceğin, zaman zaman da hüzünleneceğin duygusal bir yolculuğa hazır ol.


What Lies in the Multiverse indir - (Direkt indir)

3.598
OYUN BİLGİLERİ 5 Mart 2022 18:20
What Lies in the Multiverse

Tür: Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.5 GB

Crack: DINOByTES

Tarih: 4 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?