Westwood Shadows

0En büyük korkunuzla yüzleşmeniz için ne gerekir?
Ya en büyük korkunuz, kötülük sevdiğiniz her şeyi yakarken sessiz, itaatkar bir gözlemci olarak kalmaksa?

Köyden Fabrika Kasabasına
1940’larda Westwood küçük bir tepe köyüydü; 90’ların şafağında bir fabrika kasabasıydı. Alegra İlaç’ın gelişiyle, bölgedeki hemen hemen her sakin şirketin hizmetine girdi. Westwood şubesi ağrı kesiciden anesteziye kadar her şeyi üretti.

Peter Bennet, şirket devi konusunda her zaman şüpheci olmuştur. Eski köyün ruhunu ve daha da önemlisi ailesinin mutluluğunu yiyip bitiren bir makine canavarıydı.

İşi tarafından tüketilen, onu gerçeğe – Alegra’nın vaatlerinin ve ilerlemesinin katmanlarının altına gömülen, gerçekten korkunç bir şeyin gizlendiği gerçeğine götürmek için yalnızca en küçük bir ipucu aldı.

Gerçek genellikle zor bir avdır, ancak o bir dedektifti ve onu nasıl avlayacağını biliyordu. Kötülük karşısında sessiz kalmazdı. Aklını kaybedeceği anlamına gelse bile, tekmeler ve çığlıklar atarak gerçeği açığa çıkaracaktı.

Şimdi ailesinin ölmüş olması bir tesadüf mü?

Yıllar sonra, gizemli bir telefon görüşmesi Peter’ı Westwood’a geri getirecektir. Alegra ve sakinleri tarafından karanlık ve terk edilmiş, yalnızca korku kalır: Peter’ın anıları, zihnine pençe atan ölümcül gölgeler ve ailesinin ölümünü açıklayabilecek bir gizemin cevabı.

Westwood’un Son Sakini
Westwood Shadows, muharebe, bilmeceler ve bulmacalar ile gizem ve ağır atmosferde bol dökümlü hikaye odaklı bir deneyim sunuyor. Gölgelerde hayatta kalın ve Peter’a Alegra’nın arkasındaki gerçeğe, Westwood’a ve ailesinin ölümüne ne olduğuna rehberlik edin.


10.063
OYUN BİLGİLERİ 17 Temmuz 2022 15:24
Westwood Shadows

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera

Platform: PC

Boyut: 8.33 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 15 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?