Weed Shop 3

0Weed Shop 3 indir - (Direkt indir)

İşsiz bir yapay penis mağazasını karlı bir Esrar imparatorluğuna dönüştürebilir misiniz? Muhtemelen hayır, ama bunu öğrenmenin tek bir yolu var…

Weed Shop 3, işletme yönetimi mekaniği, FPS aksiyonu ve kesinlikle beklemeyen adamlardan bekleyeceğiniz çılgın bir hikaye ile eğlence amaçlı bir esrar dispanser simülatörüdür.

Tıpkı geçen seferki gibi esrarla dolu maceranıza başlıyorsunuz: beş parasız ve bilgisiz. Nasıl kırıldı? Otunuzu tuvalette büyütün, çöpte bekarları arayın, hamamböceklerini tüttürün, otu tüttürerek tükenmişlik türleriyle uğraşın. Zirveye giden yolculuk uzun ve zorlu olacak, ama hey en azından hala böbreklerin ve biraz da ot var, bu yüzden büyümeye başla ve Gence merdivenini tırman!

Sokaklarda ot dağıtın ya da dükkanınızda satarak gelirleri operasyonunuzu genişletmek için kullanın. Büyüme kurulumunuzu yükseltin ve daha büyük miktarlarda daha güçlü suşlar büyütün. Daha yüksek ücretli müşterileri çekmek için mağazanın görsel görünümünü iyileştirin. Kendi pre-roll’lerinizi ve çeşitli gereçlerinizi yapın ve satın.

Büyüme operasyonunuz bir taşçının üstesinden gelemeyeceği kadar fazla olduğunda, daha fazlasını alın! Personel kiralayın ve daha fazla deneyim kazandıkça çiftçilik, tanıtım, satış vb. gibi seçici alanlarda uzmanlaşmalarını sağlayın. Deneyimli personele sahip olmak, daha büyük şeylere odaklanabilmeniz için günlük işlerin çoğunu dış kaynaklardan sağlamanıza olanak tanır.

Madem biraz boş zamanınız var ve umarım kasada bir sürü paranız var, neden ikinci bir tesis açıp yeni türler arasında melezleme denemelerine başlamıyorsunuz? Doğru insanları tanımadığınız sürece, daha güçlü yeni bir melez tür yetiştirmek çok fazla deneme yanılma gerektirecektir.


Weed Shop 3 indir - (Direkt indir)

19.775
OYUN BİLGİLERİ 21 Nisan 2022 22:49
Weed Shop 3

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Basit Eğlence, FPS, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.21 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 21 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?