We Were Here Forever

1



We Were Here Forever indir - (Direkt indir)

Seninle aynı kaderi paylaşan bir tutsak ile birlikte, gözlerinizi Kaya Kalesi diyarına açıyorsunuz. Acaba zekânız sizi yarı yolda mı bıraktı yoksa ihanete mi uğradınız? Buradan kaçmak için şeytani kaleyi keşfetmeli, bulmacaları çözmeli ve birlikte bir kaçış planı yapmalısınız. Gölgelerde çeşit çeşit sır ve bilmece gizli. Ancak şunu unutmayın, bu Antarktik macerada hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Birlikte kaçıp gidebilecek misiniz yoksa sonsuza dek tutsak mı kalacaksınız?

Kaya Kalesi’nin derinliklerindeki zindanlardan kurtulup özgürce gökyüzüne bakabilmenin bir yolunu bulmalısınız. Ancak kaleyi bir kenara bırakın, bu kâbustan kaçmak hiç de kolay olmayacak. Hücreden kurtulup Kale’den çıkıp gitmek işin yalnızca başlangıcı. Kaya Kalesi’nden “”gerçekten”” kurtulmak mümkün mü ki? Sizi bekleyen gizemlerle karşılaştığınızda nasıl ilerleyeceğinize dair kararlar vermeniz gerekecek. Karanlık bir zindan odasından özgürlüğe doğru bir yolculuğa çıkacaksınız. Kale’nin dışarısında, Rockbury ve yerlilerinin hikâyesini öğrenecek, bu buzlu yerden kaçmak için Kral’a karşı bir isyan planı yapan bir grup direnişçiyle tanışacaksınız. Umut, sizi önce ürkütücü bir Mezarlık’a, ardından da Dökümevi’nin karanlık sularına doğru yönlendirecek.

Buraya gelmiş olmanızın bir sebebi var. Uzun süre önce başlatılıp zamanla unutulmuş bir bulmacanın kayıp parçası olmanız bile mümkün. Birileri, belki de bir şeyler, çaresizce ve her türlü yolu deneyerek bu bulmacayı çözmenin peşinde. Böylesine korkunç bir arzu karşısında size yalnızca partnerinizle birbirinize olan sarsılmaz güveniniz hayatta kalma umudu verebilir…

İki kişilik eşli oynanış: Karşınıza çıkacak bulmacaları çözmek için iki kişi gerekiyor ve bu iki kişinin de üstlenmesi gereken bazı roller var! Telsizlerle iletişim kurup birbirinize göz kulak olun.

Birlik olun: Ansızın bir tehlikeyle karşılaştığınızda donup kalacak mısınız yoksa soğukkanlı davranıp gördüklerinizi süre bitmeden önce açık bir şekilde arkadaşınıza anlatmayı başarabilecek misiniz?

Her an her şey olabilir: Arkadaşınızla birlikte size karşı bir araya gelmiş antik güçlerle mücadele ederek Kaya Kalesi’nin capcanlı dünyasında geçen nefes kesici bir maceraya atılın.
Tüyler ürperten bir hikâye: Keşfedilecek çok şey var. Tabii korkulacak da… Soytarı ile tanıştınız bile, acaba Kaya Kalesi’nin duvarları ardında kendisinden daha da güçlü bir canlı var mı?

Partnerinizle birlikte heyecan verici olaylar atlatıp çeşitli bulmacalar çözerken tecrübe edeceğiniz bu şaşırtıcı eşli deneyime kendinizi kaptıracaksınız. Girdiğiniz eşsiz ortamlardan kaçış yolları bulmanız gerek, tabii bunun da tek yolu iş birliğinden geçiyor.

Kaya Kalesi’nin donmuş zeminleri ve karanlık odaları ardında binbir çeşit gizem, binbir çeşit tehlike yatıyor. Etrafınızı saran ağdan kurtulun, aksi hâlde çok geçmeden birer yem olabilirsiniz. Kalenin düşmüş kralının sizin için planları var… Kendisinin bu şeytani evreninden gerçekten kurtulabileceğinize inanıyor musunuz?

NOT: Çevrimiçi Düzeltme Dahildir.

Nasıl Oynanır
1. Epic Games Store’u açın, profilinize gidin.

2-Kitaplığınıza “Hello Mod Kit” ekleyin (İndirmeyin)

3. Oyunu Launcher.exe üzerinden başlatın.


We Were Here Forever indir - (Direkt indir)

9.849
OYUN BİLGİLERİ 11 Mayıs 2022 18:25
We Were Here Forever

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 22.1 GB

Crack: v1.0.26-0xdeadc0de

Tarih: 10 May 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?