Wayfinder

0Wayfinder indir - (Direkt indir)

için bir Yol Bulucu’nun gücünü kullanman gerekiyor. 2 arkadaşınla bir araya gelerek gücünü artır. Değerli teçhizatları ve ganimetleri toplamak için sürükleyici bir dünyayı keşfetme şeklini biçimlendiren özelleştirme değiştiricileri olan mutatörlerle maceralarını kontrol et!

Kaosu Kontrol Et
Kasvet Hançeri olarak bilinen esrarengiz bir cihazın yardımıyla maceralarla açılan bir kapıdan geçerek her oyun deneyimini özelleştir. Her macerada SENİN oluşturup kontrol ettiğin benzersiz değiştiriciler ve mücadeleler bulunur. Keşfettiğin bölgeleri, karşılaştığın elebaşlarını, topladığın malzemeleri ve dönüştüğün Yol Bulucuları özelleştir.

Bir Wayfinder Ol
Kudretli bir Yol Bulucu’nun gücünü kontrol et ve kullan! Tercih ettiğin oyun tarzına bağlı olarak zayıflatıcı gizli büyülerden ve teknolojilerinden ölümcül dövüş hünerlerine kadar çok çeşitli yetenekleri kullan. Diğer Yol Bulucularla birlikte sürükleyici bir dünyada gez ve maceralarını istediğin gibi şekillendir. Yol Bulucu’nu nasıl oynamak istediğine bağlı olarak en iyi şekilde özelleştirmek üzere keşfedeceğin şeyleri ve mücadele edeceğin düşmanları kontrol et.

Keşfet ve Topla
Kasvet’e karşı yapılan her av ve keşif gezisinde yeni konumları, canavarları ve teçhizatları keşfedeceksin. Mahvolmuş dünyanın çeşitli bölgelerini onarırken her zırh setini, eşsiz silahı ve yüzlerce daire dekorasyonunu topla.

Birlikte Daha Güçlü
Yol Bulucular, birlikte daha güçlüdür! Hikaye görevlerini veya en son elebaşı avını arkadaşlarınla birlikte geç; 3 oyunculu eşli oynanışın desteklendiği Wayfinder’da arkadaşlarının maceralarına istediğin zaman katılabilir ve Kasvet’e karşı savaşta arkadaşlarınla birlikte ilerleyebilirsin.


Wayfinder indir - (Direkt indir)

8.952
OYUN BİLGİLERİ 6 Haziran 2024 12:28
Wayfinder

Tür: Oyun, Aksiyon, Basit Eğlence, Erken Erişim, Macera

Platform: PC

Boyut: 45.4 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 17 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?