Way On Where

0Way On Where , Exio Entertainments tarafından geliştirilen ve etkileyici grafiklere ve fiziğe sahip yeni nesil bir oyun sunan bağımsız bir oyundur.

Her şeyin birbirine bağlı olduğu Modern Çağ ,Oyun, oyundaki yolculuğunuza başlayacağınız Mumbai’den başlıyor ve oyunun sizi hatalarınızı düzeltmek için dünyanın farklı bölgelerine götürmesine izin veriyor.

Sen bir Hırsızsın, bir Sporcusun, Karizmatik bir genç adamsın. Eylemleriniz hayatınızı sevindirebilir veya sefil hale getirebilir.

Usta Hırsız Olun – Becerilerde, taktiklerde ve tekniklerde ustalaşın. Hareketlerini planla, kendini savun ve kaçmanın yolunu bul.

Gerçekçi ve duyarlı ortamlar – Tüm eylemlerinizin sonuçlarının olduğu, yaşayan, nefes alan bir dünyayı deneyimleyin. Kalabalıklar hareketlerinize tepki verir ve görevinizde size yardımcı olur veya sizi engeller.

Tamil Dili – Bu Oyunun Tam Sesi Tamil dilinde yapılmıştır.

Sürükleyici Arsa – Sizi Kyle’ın hayatına bağlayacak farklı bir anlatı kalıbına sahip Güçlü ve Sürükleyici Hikaye.

Nefes kesen Efektler – Bu oyun tamamen görsel olarak çarpıcı Parçacık efektleri ve Ses Efektleri ile dolu.

Yeni nesil oyun – Oyun, açık oyun, sezgisel kontrol şeması, çevre ile gerçekçi etkileşim ve akıcı, ancak keskin bir savaş mekaniği içeren organik oyun tasarımına izin veren Unreal Engine 4 ile geliştirildi.


8.907
OYUN BİLGİLERİ 9 Ağustos 2022 19:05
Way On Where

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 12.18 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 9 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?