Waves of Steel

0Dünyanın dört bir yanında zorbalar gücü ele geçiriyor! Sayısız askeri güçleri, bir çelik dalgası gibi tüm organize direnişin üzerinden yuvarlanarak durdurulması imkansız görünüyor.

Ancak erişimleri oldukça sınırsız değildir. Dünyanın denizlerinde ve okyanuslarında direniş güçlü… şimdilik.

Kalan birkaç özgür savaş gemisinden birinin komutasını alın. Diren, özgürleştir ve güçlerinin kaynağını bulmak için düşmanın pençesinden bir adım önde ol…

Waves of Steel hızlı ve erişilebilir bir deniz savaşı simülatörüdür.

Nihai savaş geminizi inşa edin ve onu düşman gemileri, uçakları ve denizaltılarından oluşan orduların yanı sıra uçan bir savaş gemisi ve volkandan yapılmış bir silah gibi gülünç düşman süper silahlarıyla savaşmak için kullanın.

Görevler arasında, topladığınız parçaları kullanarak geminizi güçlü ama kullanımı kolay bir gemi tasarımcısında özelleştirin. Ne de olsa, bir sonraki tehdide karşı koyabileceğiniz tüm ateş gücüne ihtiyacınız olacak!

Özellikler :
Kapsamlı tek oyunculu harekât , küçük seç ve oyna görevlerine bölündü.

Özelleştirilebilir bayraklar, boyama işleri ve çıkartmalarla birlikte geminizin güvertesine parçaları özgürce yerleştirmenize olanak tanıyan güçlü gemi tasarımcısı . Kendi destroyerinizi, kruvazörünüzü veya savaş geminizi oluşturun!

Tarihsel tasarımlara dayanan düzinelerce oynanabilir gemi.

Farklı çizimlere ve yeteneklere sahip yüzlerce gemi parçası.

Düşmanı alt etmek için donanma toplarını, torpidoları, uçaksavar silahlarını, füze rampalarını ve lazerler ve raylı tüfekler gibi bilim kurgu silahlarını kullanın!

Özel güçler gidişatı tersine çevirmenize yardımcı olur.

Torpidoların üzerinden atlayın, düşmanları bir EMP patlamasıyla sersemletin, mermileri yollarında durdurun ve daha fazlasını yapın!

Küçük bir kahraman ve kötü adam kadrosuyla hikaye odaklı görevler. Zorbalığa karşı mücadelenizde dünyayı dolaşın!


5.570
OYUN BİLGİLERİ 7 Şubat 2023 14:33
Waves of Steel

Tür: Aksiyon, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.88 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 6 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?