Warstride Challenges

0Yarış, nişan al, ateş et!

Kanlı silahlı çatışmalarda iblis ordularını yıldırım hızında ve giderek daha yoğun bir dizi deneme yapın. İmkansız kafadan vuruşlar yapmak için yavaş zaman , hız kazanmak için tavşan zıplaması, köşelerde kayma ve yıkıcı şok dalgalarıyla düşmanları parçala

Basit tanımı Doom ve Super Meat Boy’un çocuğu olan ve oldukça hızlı, akıcı, eğlenceli ve temeli speedrun olan bir oyun Warstride Challenges.

Oyunun hikaye modu yok, onun yerine leveller var ve geçtiğiniz levelin zor modu var. Amaç her levelde bulunan düşmanları en kısa sürede öldürüp leveli geçmek.

Silah olarak tabanca, shotgun vs silahlar var birde oynanışı çeşitlendiren yetenekler var bu yetenekler düşmanları adeta Force gücüyle yok etmenizi sağlayan, yere Hulk Smash yapan ve (ana yetenek)zamanı yavaşlatan yetenekler.

Oynanışı öğrenmesi çok kolay ama ustalaşmak zor ve oynadıkça fark etmeden refleksleriniz de gelişiyor böylece diğer shooter oyunlarda daha iyi performans sergileyebiliyorsunuz ayrıca öğrenmesi kolay olduğu için kendinizi dünya rekoru kırmaya zorluyorsunuz.

Öl ve mükemmel koşuyu başarmak için yeniden dene, ardından dünyanın en büyük iblis avcısı olduğunu bilmesini sağlamak için küresel lider panosunda değerini kanıtla.

Yolunuza çıkan her zorluğun üstesinden gelmek için zamana karşı yarışın , bir oyunun kilidini açın

İster bir eSports uzmanı, ister nişancılığa yeni başlayan biri olun, bir FPS ustası olma yolunda ilerleyeceksiniz.

Akışa bırakın: tatmin edici, kanlı savaşta iblis ordularını patlatın

Öl ve en yüksek puanı almak için yeniden dene: dünyaya en büyük iblis avcısı olduğunu göster!

Herkese meydan okuyun, Nemesis Modu ile uyumsuz olarak yarışın


9.310
OYUN BİLGİLERİ 5 Haziran 2022 19:40
Warstride Challenges

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, FPS, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 5.2 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 19 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?