WARRIORS OROCHI 3 Ultimate Definitive Edition

1Birden ortaya çıkan Serpent King Orochi’nin yarattığı paralel bir evrende geçen “WARRIORS OROCHI” serisi, hem “DYNASTY WARRIORS” serisinden, hem de “SAMURAI WARRIORS” serisinden kahramanların aksiyona katıldığı taktik aksiyon oyunlardan oluşuyor.

Bu başlıkta, tüm “WARRIORS OROCHI 3” içeriğinin yanı sıra, dövüşlerde ve yeni bölümlerde yer alarak, oyuncuların hikayenin iyice keyfine varmasını sağlayacak , popüler illüstratör Akihiro Yamada (“Beast of East – Touhou Memairoku” and “The Twelve Kingdoms” [binding and illustrations]) tarafından tasarlanan yeni karakterler sunuluyor.

Ayrıca, karşılıklı savaşlar ile kart savaşları ögelerini birleştiren “Duel Mode”, oyuncuların grup dövüşlerinin keyfine varabilecekleri yeni “Gauntlet Mode” ve diğer platformlar için önceden çıkan çok sayıda DLC ögeleri gibi birçok unsur içermektedir!

Toplamda 145 karakter! Çok boyutlu bir içerik hacmi
“DYNASTY WARRIORS” ve “SAMURAI WARRIORS” kahramanlarının yanı sıra, Akihiro Yamada tarafından tasarlanan “Kyūbi” ve “Tamamo” karakterleri ve çok daha fazlası, 145 benzersiz kahraman görülmeye değer!

“DEAD OR ALIVE 5″ten Kasumi, “Atelier of Arland” serisinden Sterkenburg Cranach ve “SOULCALIBUR” serisinden Sophitia gibi çeşitli oyunlardan bir grup karakter, olağanüstü dövüşlere katılıyor.

Yeni bölümler ve alt senaryolar hikayeye derinlik katıyor!
“The Slaying of the Hydra” ana hikayesine bir “Devam Hikayesi” eklendi. Ayrıca, Orochi’nin doğumunun sırrının çözüldüğü bir “Giriş Hikayesi”nde paralel dünyanın gizemi açığa çıkıyor.

Farazi dövüşler ve çeşitli açılardan gelişen dövüşlerin yer aldığı alt senaryolar, hikayeye zenginlik katarak oyuncuların “WARRIORS OROCHI 3” dünyasının destansı dramasının iyice keyfine varmasını sağlıyor.

Maksimum eğlence için daha fazla aksiyon!
3 kişilik ekip dövüşleri daha da geliştirildi.

Bir dizi 3 yönlü saldırı “Triple Rush”, oynanabilir 3 karakterin de topyekün bir saldırı gerçekleştirdiği bir saldırı olan “Changing Battle Styles” ve en fazla 6 karakterin birlikte gerçekleştirdiği en sert saldırı olan “True Musou Burst”, dahil olmak üzere kombo hamleler geliştirildi.

Mevcut aksiyonlar, oyunculara keyifli bir deneyim sunmak üzere ayarlandı.

Başka platformlar için önceden çıkan çok sayıda DLC ögesini içerir!
Diğer platformlar için önceden çıkan senaryolar, kıyafetler, silahlar ve daha fazlasıyla 500’den fazla öge dahil edilmiştir.


12.091
OYUN BİLGİLERİ 12 Temmuz 2022 18:33
WARRIORS OROCHI 3 Ultimate Definitive Edition

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 20 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 12 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?