Warhammer 40,000 Shootas Blood & Teef

0Luteus Prime’a hücuma hazırlan
Alpha gezegeni, asırlardır Armageddon sektöründe süregelen savaşlarda çok ihtiyaç duyulan malzemeyi üretiyor.

Pek çok kişi gibi büyük Savaş Şefi Ogruk Gutrekka da gezegenin cazibesine kapılır. Gezegene vardığında Gutrekka, tüylü toparlağını çaldı.

İntikam hırsıyla dolup taştın; tüylü toparlağını geri almak ve en güçlünün kim olduğunu kanıtlamak için ne gerekiyorsa yapmaya ant içtin! Böylece Luteus Prime’daki maceran başlıyor.

Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef seni dakka, vahşet ve patlamalarla dolu vahşi bir yolculuğa çıkaran elle çizilmiş bir 2D aksiyon macera oyunudur!

Luteus Prime şehrinde yolunu bul; İnsanlar, Orklar ve Genestealer kültistleriyle savaş ve nihayetinde Savaş Şefi Gutrekka’nın ellerinden sevimli tüylü toparlağını geri al!

Waaagh! demeye kimler hazır?

Oyun Özellikleri:
Yoğun aksiyon, özlü espriler, çığlık çığlığa ölümler ve gülünç diyaloglarla dolu klasik 2D ekranı yana kaydırma oyunu! Sınıfını belirle, her biri Warhammer 40,000 hikâyesine uygun kendi eşsiz teçhizat setine sahip dört farklı karakter arasından seçim yap.

Parmaklarının ucundaki cephanelikle kaos yarat. Yirmi farklı silahla cephaneliğini genişlet. Çok fazla dakka’ya sahip olmak diye bir şey yoktur!

Doğru vakitte Waagh!’ını serbest bırak! Aciz humie’lere katliam ve yıkım getir.

Warhammer 40,000 evrenindeki en güçlü imparatorluğa meydan oku. Muzaffer ol, gezegeni dize getir ve kendi Waaagh!’ını yönet! Zorlayıcı elebaşları yok ederek, aşama tamamlayarak veya Mekboy mağazasında Teef takas ederek şapka kazan. Hikâyede ilerleyerek Teef toplayabilirsin.

Görkemli elle çizilmiş manzara, ekranı yana kaydırmalı bir dünyaya inanılmaz bir derinlik hissi verir. Aksiyonu bir kenara bırakıp kendini ilgi çekici sinematiklere kaptır.

Tek oyunculu modda Luteus Prime’a adım at ya da en fazla dört Ork Boyz ile bir grup oluşturup birlikte eğlen! Çok oyunculu oyun, hem çevrimiçi hem de yerel olarak mevcuttur.

Savaş grubundaki en kötü Ork’un kim olduğuna karar vermek için topyekün destansı bir savaşta rakiplerine karşı mücadele et! En fazla dört oyuncu hem çevrimiçi hem de yerel PvP’de arenada mücadele edebilir.

Deon van Heerden’in bestelediği inanılmaz heavy metal müziği ile kendini oyuna kaptır. Evet, patlamalar olmazsa olmaz. Hem de onlardan bol bol var!


8.545
OYUN BİLGİLERİ 20 Ekim 2022 22:30
Warhammer 40,000 Shootas Blood & Teef

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.38 GB

Crack: GOG

Tarih: 20 Ekim 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?