Warhammer 40,000 Gladius Escalation Pack

0Kaos Uzay Denizcileri – Forgefiend
Çift döner tabancalı hızlı yürüteç ünitesi.

Forgefiend Daemon Engine başlangıçta düşman kuvvetlerine uzaktan ölüm ekmek için tasarlandı. Kabaca centauroid formunda olan Forgefiend’in gövdesi, İmparatorluk silahlarının cehennemde dövülmüş parodilerini taşıyan ikiz silah yuvalarına sahiptir. En yaygın Forgefiend’ler, birincil uzuvları yerine bir çift hades otomatik top, düşman birliklerinin kitlelerini ve hatta hafif zırhlı araçları aşağılayıcı bir kolaylıkla tırpanlamalarına izin veren döner silah kümeleriyle oluşturulur.

Tyranids – Kovan Muhafızları
Menzilli sert piyade birimi.

Hive Guard, son derece güçlü simbiyotik biyolojik silahlara bağlı, ağır zırhlı silah canavarlarıdır. Gözleri olmamasına rağmen, Hive Guard, diğer Tyranidlerin duyularıyla algılamalarına izin veren zayıf bir telepatik yeteneğe sahiptir ve onlara en sofistike teknolojik idrakçiyi bile bunaltacak çok sayıda hedefleme bilgisine erişim sağlar. Kovan Muhafızı’na dağıtılan yetersiz zihinsel kapasite, Kovan Zihni’nin yönlendirmesi olmadan hareketsiz durdukları ve çarpışmak için ileri hareket etmek yerine avın menzile girmesini bekledikleri anlamına gelir.

Adeptus Mechanicus – Skitarii Korucuları
Doctrina Imperatives, keskin nişancı silahına sahip piyade birimi ve siperden geçin.

Tech-Priest’lerin bilgi avcıları olduğu yerde, onların Skitarii Rangerları, özellikle Omnissiah’ın düşmanları olmak üzere, duyarlı yaratıkların avcılarıdır. Bu durdurulamaz siborglar, kanlı iş bitene kadar dinlenmezler, çünkü düşmanlarının yerini tespit etme ve yok edilmelerini sağlama zorunluluğuyla sürekli ileriye doğru itilirler. Bunu, yukarıdan başlatılan Drop Pod saldırılarında veya düşmanın ortasına ani ışınlanma yoluyla değil, avlarını haftalarca hatta aylarca, daha fazla koşamayacak duruma gelene kadar takip ederek yaparlar. Belirlenen hedef hedef işaretlerine ulaştığında, Skitarii amansız ilerlemeye devam ederken bile hava galvanik silahların gümbürtüsü ve çatırdamasıyla dolar. Elektrik çarpmış cesetlerin kokusu asla geride kalmaz.

Uzay Denizcileri – İzciler
Keşif ve sızma konusunda uzmanlaşmış piyade birliği.

Düşmanın bir İzci Bölüğü’nün varlığından haberdar olduğu ilk şey, ilerlemesinin ani ve şiddetli bir şekilde durdurulduğu zamandır. Kafalar geri çekilir ve savaşçılar yere yığılır, keskin nişancı ateşiyle kafataslarında açılan düzgün delikler. Ani bir av tüfeği patlaması, göğüslerinde ve sırtlarında patlayan kanlı kraterlerle ayaklarından atılan düşmanları görür. Bolt tabancaları havlıyor, şiddetli ateşin gümbürtüsü ve çapraz ateşe yakalanan düşmanlar kitlesel tepki veren mermiler tarafından parçalanırken ölenlerin çığlıklarıyla karşıtlık oluşturuyor. Topçu ve ağır silahlı askerler bile güvende değil, çünkü pusu kuran İzciler gizlenmekten patlayarak düşmanın arka hatlarında hasara yol açıyor. Bir İzci Bölüğü düşmanlarına saldırmayı ne kadar seçerse seçsin, bu tamamen sürpriz olacak ve beklenmedik bir yerden, onların gizli ve kurnazlıkları, sürgü ve bıçak kadar ölümcül olduğunu kanıtlayacaktır.

Adını bu silahın ateşlendiğinde çıkardığı tiz ulumadan alan Devil Dog, zırhlı savaşta ağırlığının çok üzerinde yumruk atabilir. Gerçekten de, birçok Devil Dog tayfası, düşman zırhını ve olağanüstü ağır piyade varlıklarını yok etmede mükemmel olan, kendilerini büyük oyun avcıları veya canavar avcıları olarak tanımlar. Yoğun arazide İmparatorluk Muhafızlarına karşı uzun süreli seferlerde savaşmak zorunda kalan bir düşman, çok geçmeden Şeytan Köpeği’nin kambur siluetinden korkmayı öğrenir – bu saldırgan ve hızlı hareket eden tank avcısı, araçlarının erimiş cüruf haline geldiğini kısa sürede bulamazlar.

Necronlar – Hayalet Gemisi
İyileştirme yetenekleri olan taşıma aracı.

Ghost Arks, kendi kendini onaramayan Necron kalıntıları için trol avlamakla görevlendirildi. Kurtarılan bileşenler, düşmüş Necron’ları tam işleve döndüren yapıcı bok böceği sürüleri tarafından kullanılır. Onarılan savaşçılar daha sonra Ghost Ark’ın kapasitesi dolana kadar hareketsiz kalır ve bu noktada ya kargolarını mezar dünyalarına geri gönderir ya da onları doğrudan savaşa gönderir. Hayalet Arklar genellikle, takviye birliklerini savaşa taşıyan geleneksel nakliye araçları olarak kullanılır – ancak, korkunç kargoları karaya çıktıktan sonra gerçekten kendilerine gelirler. Necron’ların saflarında sürüklenen Arks, birbiri ardına düşen piyadeleri onarırken zümrüt enerjilerle titreşiyor. Düşman, Necron’ları öldürmek için ellerinden gelenin en iyisini yapma çabalarının boşa çıktığını ancak korkuyla izleyebilir.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


8.282
OYUN BİLGİLERİ 7 Haziran 2022 11:28
Warhammer 40,000 Gladius Escalation Pack

Tür: Ek Paketler, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.7 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 1 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?