Warhammer 40,000: Battlesector – Necrons

1Warhammer 40,000: Battlesector – Necrons indir - (Direkt indir)

Altmış milyon yıl boyunca Necron’lar mezarlarında uyuyordu. Şimdi Battlesector’a geldiler!
İndirilebilir Necron fraksiyonu içeriği, Warhammer 40.000: Battlesector’a on dört yeni birlik getiriyor. Ayrıca bu içerikte Necron imparatorluğunun dönüşüne şan kazandıracak eşsiz oyun mekanikleri, silahlar ve beceriler de yer alıyor.

Yaşayan Metal Hanedanı
Yaşayan Metalden yapılma vücutları ve düşenleri geri getirebilen Hayata Döndürme Protokolleri ile bu antik savaşçıların acımasız yürüyüşü bitmek bilmiyor. Eşsiz hareket mekanikleri, Necron ordusu oynanışını benzersiz kılıyor.

Hanedanına Hükmet
Karargah liderleri arasında, Komuta Protokolleri etrafındaki kuvvetlerin gücünü artıran Necron Amiri ve birden fazla toprak parçalayan yeteneği ile yıkım getirebilen, yüksek hasar veren bir yok edici olan Kudretli Plazmacı bulunur.

Savaş Alanını Yönet
Necron’lar, savaş alanına hükmetmek için birçok araca sahiptir. Savaşçılar ve Ölümsüzler, rakibe karşı acımasızca ilerlerken yenilmez Gövde Muhafızı ve uyarlanabilir Üç Dolandırıcılar her durum için taktiksel açıdan esneklik sağlar.
Ölüm İşaretlerinin ve Ölüm İşareti Muhriplerinin nokta atışı, rakiplerini korunmaya zorlar. Ancak Skorpekh Muhriplerinin yıkıcı hücumu, en sağlam savunmaları bile kıracaktır.

Amansız Destek
Ağır Lokhust Muhripleri, savaş alanında yıkıcı saldırılar sağlar ve İmha Mavnası gittiği her yerde kaçınılmaz bir yıkım izi bırakır. Küçük ırkları alt etmek için çok yönlü Mezar Kılıçlarını kullan veya Kıyamet Tırpanının hava saldırılarıyla havadan ölüm yağdır.

ÖZELLİKLER
• Bir yeni fraksiyon
• On dört yeni birlik
• Yeni yetenekler ve kahramanlar


Warhammer 40,000: Battlesector – Necrons indir - (Direkt indir)

6.205
OYUN BİLGİLERİ 21 Nisan 2022 19:00
Warhammer 40,000: Battlesector – Necrons

Tür: Ek Paketler, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.95 GB

Crack: FLT

Tarih: 21 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?