Wandering Sword

0Wandering Sword indir - (Direkt indir)

Her biri antik Çin geleneğinin ve manzarasının zenginliğini ve cazibesini yansıtan 5 farklı bölgede 75’in üzerinde nefes kesici lokasyonda yolculuk yapın. Hareketli antik Çin kasabaları, manzaralı dağlar, pitoresk nehirler, tehlikeli sığınaklar, zorlu araziler ve daha fazlasıyla dolu bir dünyayı keşfedin!

Unreal Engine 4’ü kullanan Wandering Sword, sürükleyici 3D manzaralar üzerine kusursuz bir şekilde katmanlandırılmış geleneksel piksel sanatı grafiklerinin büyüleyici bir karışımını tasvir ediyor. Klasik piksel tabanlı dövüş sanatları oyunlarının cazibesinden yararlanan oyun, Wuxia dünyasında her anı güzelleştirmek için modern görsel efektleri bir araya getiriyor.

Wandering Sword, döşemeli bir tahta üzerinde çalışan yenilikçi bir savaş sistemi sunuyor ve oyunculara sıra tabanlı ve gerçek zamanlı mod arasında geçiş yapma esnekliği sunuyor. Bu ikili mod yaklaşımı, hem daha yavaş tempoyu tercih eden geleneksel RPG oyuncularına hem de hızlı refleksler gerektiren gerçek zamanlı aksiyondan hoşlananlara hitap ediyor.

Wandering Sword, çeşitli dövüş sanatı hareketlerine ve silahlarına hayat veriyor. Ülkeyi dolaşırken yüzlerce dövüş sanatı tekniğini ve silah stilini çözeceksiniz. Enerjinizi meridyen noktaları aracılığıyla geliştirin, hem dış hem de iç formlarda uzmanlık kazanın ve dövüş hünerlerinde gerçek ustalığa ulaşın.

Wandering Sword’da NPC’lerle ilişkiler kurmak yolculuğunuzun ayrılmaz bir parçasıdır. Her biri kendine özgü yeteneklere sahip, maceralarınıza katılmaları için 14’e kadar benzersiz dövüş sanatçısını işe alın. Kim bilir belki de dövüş sanatlarının bu karmaşık dünyasında aşkı bile bulabilirsiniz!


Wandering Sword indir - (Direkt indir)

9.775
OYUN BİLGİLERİ 15 Eylül 2023 20:57
Wandering Sword

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.75 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 15 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?