Wall World

0Kule savunma unsurlarına sahip bir madencilik rogue-lite oyunu olan Wall World’e hoş geldiniz. Prosedürel olarak oluşturulmuş madenleri keşfedin ve fantastik biyomları keşfedin. Değerli yükseltmeleri satın almak için kaynakları ve teknolojileri bulun. Mobil üssünüzü kullanarak saldırgan canavar ordularıyla savaşın. Çeşitli hava koşullarında, gece gündüz Sur’da özgürce dolaşın. “Diğerleri”nin izlerini bulun ve daha önce hiç kimsenin madencilik yapmadığı yerlerde cesurca maden çıkarın.

Bana ait
Farklı yerlerde Duvarın derinliklerine girin. Yükseltmeler için kaynaklar ve teknolojiler arayın, madenlerde yeni biyomlar keşfedin – ancak bir sonraki canavar saldırısı için robospider’ınıza zamanında dönmeyi unutmayın.

Kavga
Basit makineli tüfeklerden güdümlü füzelere kadar çeşitli silahlarla kabus gibi yaratıklara ateş edin ve onları hackleyin. Kampı anında dağıtarak ve hareket halindeyken savaşa devam ederek hayatta kalma şansınızı artırın.

Güncelleme
Madenlerde daha hızlı hareket etmek ve her zamankinden daha sert kayaları kırmak için bulduğunuz kaynaklar ve teknolojilerle exosuit’inizi modernize edin. Sonsuz Duvar’da sizi bekleyen, giderek daha tehlikeli hale gelen düşmanlarla başa çıkmak için roboörümceğinizin savaş istatistiklerini yükseltin.

İnşa etmek
Başarı şansınızı en üst düzeye çıkarmak için otomatik taretler, onarım istasyonları ve kaynak toplayıcılar oluşturun ve binaları yükseltin. Ama önce Duvar’ın derinliklerindeki planları bulmanız gerekecek.

Keşfetmek
Gizemli yerleri ve harika biyomları keşfedin. Duvar Dünyası’nın gece ve gündüz daha derine indikçe nasıl değiştiğini görün.


6.570
OYUN BİLGİLERİ 6 Nisan 2023 18:34
Wall World

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 119.02 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 5 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?