Volcano Princess

0Volcano Princess indir - (Direkt indir)

Volcano Kingdom’a hoş geldiniz!

Volkan Tanrıçası, halkının ülkesini kutsadı. Orta çağda gelişen bir ülkeye refah getirdi.

Rahmetli karınızın ölümünden sonra, kızınıza ebeveynlik yapmak için yalnız kalırsınız. Öyleyse asıl soru, onu nasıl yetiştireceksin ve yaptığın seçimler onu nasıl bir hayata götürecek?

Kızınızın tek koruyucusu olarak, günlük hayatında ve derslerinde mutlu olması için ihtiyacı olan her şeye sahip olduğundan emin olmak size kalmış.

Onunla yeni hobiler ve ilgi alanları keşfedin; Çocuğunuz her zaman öğreniyor, bu nedenle farklı işler ve aktiviteler denemek önemlidir.

Birlikte yaşadığınız tüm büyüme ve değişime rağmen, vermeniz gereken en önemli ders, aile bağlarının asla kopamayacağıdır.

Güneş ışığı ağaçların arasından usulca süzülüyor ve Volcano Kingdom’ın sokakları tuhaf melodilerle dolu!

Oyuncular, sevgili kızınızla birlikte diyarın lezzetlerinin ve güzelliklerinin tadını çıkarmanın yanı sıra, meraklı bir karakter kadrosuyla da etkileşim kurabilir.

Ailesel büyümeye odaklanarak, yavaş yavaş insanlarla nasıl daha iyi ilişki kuracağını öğrenecek ve ilkel ve uygun görgü kurallarını uygulayacak cesur bir genç kız yetiştirmekten sorumlu olacaksınız.
Volcano Kingdom’daki dört büyük kolejden birine gitmesini ayarlayabileceksiniz. Orada müzik öğrenebilir, resim yapabilir veya dövüş sanatları ve dövüşte ustalaşabilir.

Ama dikkat et – Onu ihmal edersen işler ters gidebilir.


Volcano Princess indir - (Direkt indir)

4.830
OYUN BİLGİLERİ 23 Nisan 2023 15:40
Volcano Princess

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.47 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 21 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?