Vitam Finire

0Vitam Finire, kelimenin tam anlamıyla Hiçkimse Tarafından yapılmış birinci şahıs Korku Oyunudur.

Konu: Ormandaki bir cinayet davasına atanan bir dedektif olduğunuz, ancak asıl sorunun planladığınız gibi gitmeyeceği ve dedektifin bir çıkış yolu bulması gereken paranormal bir deneyim yaşayacağı bir oyun.
Umarım çalışmayı takdir edersiniz ve herhangi bir sorun varsa en kısa sürede çözmeye çalışacağım (düzeltmeye çalıştığım bir sorun var ama oyun oynanabilir)

Oyun, bir çıkış yolu bulmak için belirli nesneleri bulmanız gereken 3 seviye içerir, bir seviyede ölürseniz, o seviyeden yeniden başlayabilir veya baştan başlayabilirsiniz.

Bir şeyi değiştirebilecek bir seçim yapabileceğiniz 2 kez olacak, ancak onları keşfetmeniz için seçimleri mahvetmeyeceğim. Peşinize düşecek ve sizi yakalamaya çalışacak varlıklar var, isterseniz onlardan kaçabilirsiniz.

Karanlıkta görmek için el fenerini kullanın, ancak dikkatli olun, bir yere düşerseniz zarar görebilir. Size 2 level için oyunun başında girilebilen 2 cheatcode sunuyorum [Respawn ya da yeniden yüklerseniz, kullanmak istiyorsanız cheatcode’u tekrar yazmanız gerekir]: BABY :

Oyununuzu basitleştirecektir . seviye HARCIUS: Cehenneme hoş geldiniz, özellikle nooblar için Not: Hile kodunu başarılı bir şekilde kullanırsanız, duyacağınız bir ses ve sol köşede bir mesaj olacaktır. Oyunda söylenenleri herkesin ekranda görebilmesi için Altyazıları

ekledim . Bunları seçenek menüsünde devre dışı bırakabilirsiniz. [Not: Şimdilik oyunu her başlattığınızda devre dışı bırakılmaları gerekiyor, Varsayılan olarak açık durumdalar] Elimden geldiğince çabuk eklenecek özellikler veya düzelteceğim şeyler: Denetleyici desteği : Üzerinde çalışıyorum ve En kısa sürede uygulamaya çalışacağım Loading Button : Loading Button ile ilgili bir sorun yaşadım ve onu devre dışı bırakmak zorunda kaldım.


4.553
OYUN BİLGİLERİ 5 Haziran 2023 15:30
Vitam Finire

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.55 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 4 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?