VINE

0VINE indir - (Direkt indir)

Bir nükleer savaştan sonra ıssız Dünya’yı canlandırmak için insanlar, genetik mühendisliği yoluyla Poro’yu yarattı. Ancak Poro’yu Dünya’da bırakmasına rağmen gezegen iyileşmedi, bu yüzden insanlık yeni bir dünya bulmak için uzaya çıktı.
Bir gün, insanların yok olmasından 700 yıl sonra, kurbağa Rick uykusundan uyandı ve hemen açlığını gidermek için böcekleri aramaya başladı.

#Oyun Sistemleri
Siz sarı kurbağa Rick’siniz ve onun uzayan dilini ip manevraları için kullanarak, bulmacaları çözmeli ve böceklerle dolu cennete doğru yolculuk yapmalısınız.
Rick’in dili sonsuza kadar uzar ve ip manevraları yapmak ve nesneleri hareket ettirmek için kutulara, sarmaşıklara vb. takılabilir.

VINE’da fizik yasaları çok önemlidir ve yerçekimi ivmesini, merkezkaç kuvvetini anlarsanız, Rck Tarzan gibi sallanabilir.

Halat tamircisine aşina olduğunuzda, Cosmos’a yolculuk edersiniz. Cosmos binası, tehlikeli yollarla eski ve harap durumda. Eğer akıllıysanız, bulmacaları çözebilir ve Cennete kolayca ulaşabilirsiniz. Ancak, kolay olmayacak. Bekleyen 200’den fazla bulmacayla, yine de oldukça zorlu olacak.

Yeteneklerinize bağlı olarak, Rick birçok böceği tüketebilecek. Dahası, Uru’nun Cosmos’ta gizlenmiş günlüklerine rastlarsanız, gelişen olaylar hakkında bilgi edineceksiniz.


VINE indir - (Direkt indir)

5.599
OYUN BİLGİLERİ 5 Temmuz 2023 14:11
VINE

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.26 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 22 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?